Účtovník/-čka (junior/senior)

Miesto práce
Pajštúnska 5, Petržalka
Typ úväzku
plný úväzok
Dátum nástupu
dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacplus mesačná variabilná zložka mzdy (150-200 €) uvedená mzda platí pre junior pozíciu a môže byť prehodnotená na základe skúseností uchádzača (napríklad v prípade senior účtovníka/-čky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho interného teamu zodpovedného za účtovníctvo hľadáme posily, ktoré môžu byť v účtovníctve juniori alebo seniori. Vieme im pracovnú agendu nastaviť podľa skúseností. V tíme vykonávame komplexné účtovníctvo, nie len čiastkové (ako u mnohých zamestnávateľov).

Hlavné zodpovednosti:
  • komplexné vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva
  • spravovanie dodávateľských, odberateľských faktúr (vystavovanie, evidencia, úhrada)
  • spracovanie bankových výpisov (identifikácia platieb)
  • vedenie pokladne
  • spracovanie interných dokladov a príprava podkladov pre hlavného účtovníka
  • práca s účtovným softvérom
  • ostatné administratívne činnosti
  • aktívna spolupráca v rámci oddelenia

Máte záujem o prácu v úspešnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti inkasa a manažmentu pohľadávok a na Slovensku pôsobí už vyše 20 rokov?

Úspešnému kandidátovi ponúkame:
  • Istotu dlhodobého zamestnania
  • Vzdelávanie formou interných/externých školení
  • Profesijný rast
  • Výborný, priateľský kolektív
  • Príspevok do III. piliera vo výške až 6% hrubej mzdy po skúšobnej dobe
  • Kvartálny príspevok na cestovné vo výške 90 EUR
  • Čas pre seba formou 5 sick days a až do 5 dní dovolenky navyše
  • Multisport karta plne hradená spoločnosťou pre aktívny relax zamestnanca, https://multi-sport.sk/
  • Stolnotenisový stôl na odreagovanie
  • Preplácanie jazykového kurzu podľa vlastného výberu
  • Teambuildingové akcie
  • Zdravý benefit formou čerstvého ovocia
  • Lístky do kina / poukážky do kníhkupectva
  • Stravné lístky v maximálnej možnej hodnote 5,10 EUR

V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite prosím na našu e-mailovú adresu Váš profesijný životopis spolu so sprievodným listom (v slovenskom jazyku), kde stručne zodpoviete na otázku : "Prečo si myslím, že som vhodný kandidát na túto pozíciu?". Zároveň Vás žiadame, aby ste v sprievodnom liste uviedli Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Kontaktujte nás, prosím, len výhradne prostredníctvom e-mailu. Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať LEN ÚSPEŠNÝCH KANDIDÁTOV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zameranie na ekonomické a finančné dianie, zmeny v legislatíve
Schopnosť zvládať krátkodobý stres
Dobré komunikačné schopnosti
Flexibilita, asertivita, lojálnosť
Tímový hráč
Diskrétnosť