Servisný technik

ENVItech s.r.o

Miesto práce
Janka Kráľa, Trenčín
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac*Odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž, inštalácia a servis analytickej techniky
Vyhodnotenie celkového stavu zariadení
Opravy porúch a výmena náhradných dielov či spotrebného materiálu
Úzka tímová spolupráca

Práca na TPP
Zaujímavá a zodpovedná práca v perspektívnom obore životného prostredia
Možnosť odborného rastu
Dobré finančné ohodnotenie
Práca s modernou technikou
Firemné výhody a benefity

V prípade, že Vás ponuka oslovila prosím reagujte na ňu zaslaním CV.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a za zaslanie Vášho životopisu.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického a elektro zamerania

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B, C, E

- dokončené odborné vzdelanie alebo SŠ technického zamerania
- vodičský preukaz skupiny B, C, + E výhodou
- Odborná spôsobilosť v elektrotechnike, §21, vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 výhodou
- dobrá znalosť práce s PC (MS Excel, MS Word, MS Outlook, Internet, obsluha účelových programov),
- dobrý zdravotný stav
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou
- ochota cestovať po SR a časová flexibilita
- spoľahlivosť a kreativita
- technické myslenie, zodpovednosť

Našim zákazníkom ponúkame komplexné riešenia v oblasti systémov na monitorovanie kvality ovzdušia (imisie),automatizovaných systémov na monitorovanie emisií, varovných systémov na monitorovanie úniku nebezpečných látok s nasledujúcim vyrozumením obyvateľstva, protipovodňové varovné systémy, meteorologické stanice.
ENVItech, s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti životného prostredia od analýzy problému a vypracovania projektu, po dodávku monitorovacieho systému na kľúč, zaškolenie obsluhy a dlhodobý servis monitorovacích systémov.

viac info o spoločnosti : www.envitech.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3853124  Dátum zverejnenia: 21.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac