Asistentka obchodného oddelenia, dispečer

ENVItech s.r.o

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacdaľšie firemné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie evidencie prijatej, odoslanej a elektronickej pošty.
- Vedenie evidencie zákaziek, prijatých a odoslaných objednávok prostredníctvom informačného systému spoločnosti a všetkých dostupných elektronických prostriedkov archivácie.
- Ako dispečer spoločnosti rozdeľuje jednotlivé zákazky obchodným manažérom, sleduje ich priebeh a dodržiavanie termínov. Po konzultácii s obchodnými manažérmi zabezpečuje prostredníctvom objednávok nákup potrebných materiálov a služieb v rámci jednotlivých zákaziek.
- Zhromažďuje servisné protokoly a protokoly o realizácii od servisných technikov a pripravuje podklady pre fakturáciu.
- Vedie evidenciu a harmonogram servisných prehliadok a kontroluje termíny ich plnenia.
- Zostavuje a vydáva dodacie listy, preberacie a servisné protokoly na objednané služby a materiál spoločnosti.
- V prípade potreby vykonáva preklady a zabezpečuje komunikáciu so zahraničnými partnermi v cudzom jazyku.
- Zabezpečuje objednávky a nákup kancelárskych potrieb a čistiacich prostriedkov.

- hlavný pracovný pomer
- zaujímavá a zodpovedná práca
- dobré finančné ohodnotenie
- firemné výhody a benefity
- možnosť sebarealizácie
- práca v perspektívnom odbore životného prostredia
- odborný rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
OMEGA - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dokončené vysokoškolské, alebo min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
- znalosť anglického jazyka na min. úrovni "Mierne pokročilý - B1"
- samostatnosť
- tímovosť
- flexibilita
- ochota učiť sa nové veci

Našim zákazníkom ponúkame komplexné riešenia v oblasti systémov na monitorovanie kvality ovzdušia (imisie),automatizovaných systémov na monitorovanie emisií, varovných systémov na monitorovanie úniku nebezpečných látok s nasledujúcim vyrozumením obyvateľstva, protipovodňové varovné systémy, meteorologické stanice.
ENVItech, s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti životného prostredia od analýzy problému a vypracovania projektu, po dodávku monitorovacieho systému na kľúč, zaškolenie obsluhy a dlhodobý servis monitorovacích systémov.

viac info o spoločnosti : www.envitech.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3608876  Dátum zverejnenia: 26.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac