Reagujte bez životopisu

Servisní technik /elektro

EnviTec Service s.r.o.

Slovenská republika, Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2024
Mzdové podmínky (brutto)
1 600 - 1 800 EUR/měsíc13 plat, odměny, bonusy, cestovné

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

servis a diagnostika bioplynových stanic, kogeneračních jednotek a biometanových stanic a zařízení / plánované údržby, servisní zásahy a opravy

Zaměstnanecké výhody, benefity

kvalitní pracovní vybavení a zázemí, služební telefon, příspěvek na stravu, příspěvek na důchodové spoření, příspěvek na dovolenou, firemní akce

Informace o náboru

Nabízíme práci ve stabilní a prosperující firmě, přátelský kolektiv, možnost poznávat a učit se novým věcem, možnost seberealizace a osobního růstu. Komplexní zaškolení je samozřejmostí. V případě služebních cest s přespáním respektujeme soukromí a kvalitu ubytování.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

elektro, automechanik, motorář

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

není podmínkou, výhodou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

ochota učit se novým znalostem, flexibilita, ochota cestovat, jazykové znalosti velkou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost EnviTec Service Česká Republika je dceřinou společností německého koncernu EnviTec Biogas AG. Na trhu jsme od roku 2006, kdy společnost začala ještě jako EnviTec Biogas s výstavbou a následným servisem bioplynových stanic.
Můžeme se pochlubit špičkovou technologií, zkušenostmi a znalostí v oboru.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4778274  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/měsíc