1 500 - 1 800 EUR

Stavebný majster / asistent stavbyvedúceho

Envis Žilina, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte pozitívny vzťah k stavebníctvu a vášeň pre vytváranie nových vecí?
Chcete zúročiť svoje skúsenosti, alebo máte v rukách čerstvý diplom a potrebujete ich nadobudnúť?

Pokiaľ áno, pošlite nám svoj životopis a možno sa práve vy stanete naším novým kolegom.

Pre nás je najdôležitejšia chuť pracovať, nad prácou premýšľať a konať so zreteľom na definovaný cieľ.

Hlavná pracovná náplň
- Spolupráca na výrobnej príprave zákazky: nastavenie harmonogramu, objednávok, subdodávok a vlastných kapacít.
- Komunikácia s prípravným tímom = stavbyvedúci, výrobný riaditeľ, rozpočtár, kvalitár, personalista
- Koordinácia a riadenie stavebných prác na stavenisku (čo, kedy a akým spôsobom sa bude robiť) v súlade s časovým harmonogramom a platnými technologickými postupmi.
- Plánovanie, koordinácia a riadenie práce skupiny výrobných robotníkov (4 – 8 členný tím ľudí).
- Koordinácia prípadných subdodávok.
- Kontrola dochádzky pridelených pracovníkov.
- Hodnotenie robotníkov.
- Objednávanie a zabezpečenie dostatočného množstva materiálu v súčinnosti s plánovaným harmonogramom.
- Zodpovednosť za súlad vykonávaných prác s projektovou dokumentáciou a ostatnými
technickými normami.
- Garancia plnenia všetkých bezpečnostných opatrení a kvalitatívnych noriem.
- Zodpovednosť za poriadok na pracovisku, na stavenisku a efektívne využitie strojov.
- Vedenie príslušnej dokumentácie: stavebný denník, evidencia dochádzky, evidencia dodávok materiálu, vedenie hotovostnej pokladne.
- Tvorba plánov a výkazov práce.
- Pravidelné hlásenia o stave vykonaných prác nadriadenému.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1500 - 1800€/brutto, v závislosti od skúseností a praxe

- príjemné pracovné prostredie
- možnosť osobného a profesionálneho rozvoja
- školenia
- zázemie stabilnej firmy, priateľský kolektív, podpora vedenia
- motivujúci systém ohodnotenia
- 13. plat
- mobilný telefón a notebook
- služobný automobil
- firemné teambuildingy
- ubytovanie a doprava do miesta výkonu práce

Hľadáme proaktívneho, šikovného a precízneho zamestnanca, ktorý stojí nohami pevne na zemi a nebojí sa výziev. Ak vás táto ponuka oslovila a myslíte si, že hľadáme práve vás, neváhajte a zašlite svoj životopis na [email protected] My sa vám určite ozveme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2019 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- čítanie technických výkresov (podmienka)
- organizačné a riadiace schopnosti
- schopnosť viesť tím
- samostatnosť, flexibilita, lojalita, metodický a dôsledný prístup k práci
- ochota plniť príkazy nadriadených
organizačné schopnosti
- analytické myslenie
- prezentačné schopnosti
- komunikačné schopnosti
- rozhodnosť
- presnosť
- precíznosť
- odolnosť voči stresu

Spoločnosť ENVIS Žilina, s.r.o. je stabilná, rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá od roku 2007 prináša svojim klientom vysoko kvalitné služby týkajúce sa realizácie a poradenstva v oblasti inžinierskych a pozemných stavieb. Klientom pomáhame splniť ich náročné požiadavky, aktívnym prístupom pracovníkov vo výrobnom a riadiacom procese. Deklaráciou dôveryhodnosti, serióznosti a precíznosti práce, poskytuje spoločnosť Envis Žilina, s.r.o. svojim klientom pridanú hodnotu a svojím zamestnancom stabilitu a spokojnosť.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Štrková 4
01001 Žilina

Kontakt

ID: 3665898   Dátum zverejnenia: 13.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500 - 1800€/brutto, v závislosti od skúseností a praxe