1 000 - 1 500 EUR

Rozpočtár / Prípravár stavieb

Envis Žilina, s.r.o.

Miesto práce
Hruštiny 602, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.11.2019 (ASAP)
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte pozitívny vzťah k číslam a stavebníctvu?
Chcete zúročiť svoje skúsenosti, alebo máte v rukách čerstvý diplom a potrebujete ich nadobudnúť?

Pokiaľ áno, pošlite nám svoj životopis a možno sa práve vy stanete naším novým kolegom.

Pre nás je najdôležitejšia chuť pracovať, nad prácou premýšľať a konať so zreteľom na definovaný cieľ.

Hlavná náplň práce:
- Komunikácia s obchodným úsekom.
- Vyhľadávanie potenciálnych zákaziek vo Vestníku verejného obstarávania.
- Príprava podkladov pre verejné obstarávania.
- Čítanie technických výkresov.
- Vypracovanie výkazov výmer z projektovej dokumentácie.
- Vypracovanie cenových ponúk.
- Vyhľadávanie dodávateľov.
- Dopytovanie jednotlivých materiálov a prác.
- Tvorba databáz výrobcov a dodávateľov materiálu.
- Hodnotenie dodávateľov a výrobcov na základe smerníc.
- Komunikácia s kvalitárom a výrobným riaditeľom.
- Vykonávanie kontroly nákladov pred, počas a po realizácii projektov a následné reportovanie a vyhodnocovanie výstupov - vytváranie výrobnej kalkulácie.
- Technické komentáre k zmluvnej agende.
- Vytváranie databázy firemných cien.
- Vytváranie podkladov pre fakturáciu.
- Zasielanie týždenných reportov nadriadenému a vedenie osobných štatistík.
- Archivovanie tendrov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 - 1500 (v závislosti od skúseností a praxe)

- príjemné pracovné prostredie
- možnosť osobného a profesionálneho rozvoja
- zázemie stabilnej firmy, priateľský kolektív, podpora vedenia
- mobilný telefón a notebook
- po dohode možnosť flexibilného pracovného času a práce formou home officu
- firemné teambuildingy

V prípade, že vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám zaslať životopis a motivačný list na e-mail: [email protected]
Všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o našu ponuku a spoločnosť, ďakujeme. Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov však budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2019 (ostáva ešte 60 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
AutoCAD - základy
CENKROS - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• organizačné schopnosti
• analytické myslenie
• prezentačné schopnosti
• komunikačné schopnosti
• rozhodnosť
• presnosť
• precíznosť
• odolnosť voči stresu

Spoločnosť ENVIS Žilina, s.r.o. je stabilná, rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá od roku 2007 prináša svojim klientom vysoko kvalitné služby týkajúce sa realizácie a poradenstva v oblasti inžinierskych a pozemných stavieb. Klientom pomáhame splniť ich náročné požiadavky, aktívnym prístupom pracovníkov vo výrobnom a riadiacom procese. Deklaráciou dôveryhodnosti, serióznosti a precíznosti práce, poskytuje spoločnosť Envis Žilina, s.r.o. svojim klientom pridanú hodnotu a svojím zamestnancom stabilitu a spokojnosť.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Štrková 4
01001 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Zacharová
Tel.: 0904 598 558
E-mail: poslať životopis
ID: 3579331   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 - 1500 (v závislosti od skúseností a praxe)