Stavbyvedúci, manažér stavieb

Envis Žilina, s.r.o.

Miesto práce
Štrková 4, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dohľad nad bezproblémovým chodom zákazky, tak aby dielo bolo urobené kvalitne podľa určeného harmonogramu
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie, technických správ, stavebných povolení, vyjadrení od správcov inžinierskych sietí atď.
- komunikácia s objednávateľom/investorom
- koordinácia začiatku a skončenia jednotlivých stavebných prác a iných činností na stavenisku a na stavbe, koordinácia poradia stavebných prác
- kontrola pracovnej morálky podriadených pracovníkov: nástup na začatie práce, koniec pracovnej zmeny, dodržiavanie prestávok
- manažovanie vykonávania stavebných prác, organizácie práce a pohybu osôb na stavenisku a na stavbe
- preberanie stavebných výrobkov a materiálov, podpisovanie dodacích listov, zisťovanie ich vhodnosti a určovanie ich umiestnenia a uskladnenia na stavenisku
- podrobné vedenie stavebného denníka
- komunikácia s vedením spoločnosti a pravidelný reporting
- zúčastňovanie sa porád
- komunikácia s prípravárom a rozpočtárom
- komunikácia so Stavebným dozorom
- vytváranie mesačných súpisov prác
- dohľad na BOZP pracovníkov a subdodávateľov, dohľad na používanie prostriedkov BOZP a pracovného oblečenia
- vedenie zmenovky zverených pracovníkov a subdodávateľov
- zodpovednosť za čistotu na stavenisku a na stavbe
- predkladanie požiadavok pracovníkov na vedenie spoločnosti
- sledovanie stavu pracovných zariadení
- zúčastňovanie sa kontrolných dní
- práca s hotovosťou, nákup PHM, drobného materiálu a vedenie pokladne
- zodpovednosť za včasné odovzdanie diela, bez vád a nedorobkov, tak aby bolo prevzaté objednávateľom
- vybavovanie reklamácií
- presadzovanie zásad trvalého zlepšovania, environmentálneho správania sa a dodržiavania BOZP a PO

- stravné lístky
- PC
- mobilný telefón
- služobný automobil, alebo príspevok na dopravu

V prípade, že vás naša ponuka oslovila a myslíte si, že spĺňate požiadavky, zašlite váš životopis a kontakt na:
zacharova.katarina@envisza.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - základy
CENKROS plus - základy
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

MINIMÁLNE KVALIFIKAČNÉ POŽIADAVKY:
- Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v stavebnom odbore alebo stredoškolské vzdelanie a minimálne 2 roky prax v odbore stavebníctvo
- Vodičský preukaz sk. B
- Osvedčenie o odbornej skúške stavbyvedúceho (výhodou, nie podmienkou)

ODBORNÉ ZNALOSTI:
- ovládanie predpisov na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
- schopnosť riadiť pracovný tím počas výstavby

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY
- Riadiace schopnosti
- Organizačné schopnosti
- Strategické myslenie
- Rozhodnosť
- Odolnosť voči stresu
- Samostatnosť
- Flexibilita
- Komunikatívnosť
- proaktívnosť
- HLAVNE: Chuť učiť sa a pracovať na sebe
Iné
- Znalosť stavebného zákona

Spoločnosť ENVIS Žilina, s.r.o. od roku 2007 prináša svojim klientom vysoko kvalitné služby týkajúce sa realizácie a poradenstva v oblasti inžinierskych a pozemných stavieb. Klientom pomáhame splniť ich náročné požiadavky, aktívnym prístupom pracovníkov vo výrobnom a riadiacom procese. Výsledkom našej práce sú spokojní klienti a zákazky bez reklamácii. Našou víziou je budovať stabilnú spoločnosť, ktorá bude poskytovať svojím klientom pridanú hodnotu a svojím zamestnancom stabilitu a spokojnosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Štrková 4
01001 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Zacharová
Tel.: 0904 598 558
E-mail: poslať životopis
ID: 3169720   Dátum zverejnenia: 25.8.2017