1 300 - 2 100 EUR

Stavbyvedúci, manažér stavieb

Envis Žilina, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.11.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dohľad nad bezproblémovým chodom zákazky, tak aby dielo bolo urobené kvalitne podľa určeného harmonogramu
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie, technických správ, stavebných povolení, vyjadrení od správcov inžinierskych sietí atď.
- komunikácia s objednávateľom/investorom
- koordinácia začiatku a skončenia jednotlivých stavebných prác a iných činností na stavenisku a na stavbe, koordinácia poradia stavebných prác
- kontrola pracovnej morálky podriadených pracovníkov: nástup na začatie práce, koniec pracovnej zmeny, dodržiavanie prestávok
- manažovanie vykonávania stavebných prác, organizácie práce a pohybu osôb na stavenisku a na stavbe
- preberanie stavebných výrobkov a materiálov, podpisovanie dodacích listov, zisťovanie ich vhodnosti a určovanie ich umiestnenia a uskladnenia na stavenisku
- podrobné vedenie stavebného denníka
- komunikácia s vedením spoločnosti a pravidelný reporting
- zúčastňovanie sa porád
- komunikácia s prípravárom a rozpočtárom
- komunikácia so Stavebným dozorom
- vytváranie mesačných súpisov prác
- dohľad na BOZP pracovníkov a subdodávateľov, dohľad na používanie prostriedkov BOZP a pracovného oblečenia
- vedenie zmenovky zverených pracovníkov a subdodávateľov
- zodpovednosť za čistotu na stavenisku a na stavbe
- predkladanie požiadavok pracovníkov na vedenie spoločnosti
- sledovanie stavu pracovných zariadení
- zúčastňovanie sa kontrolných dní
- práca s hotovosťou, nákup PHM, drobného materiálu a vedenie pokladne
- zodpovednosť za včasné odovzdanie diela, bez vád a nedorobkov, tak aby bolo prevzaté objednávateľom
- vybavovanie reklamácií
- presadzovanie zásad trvalého zlepšovania, environmentálneho správania sa a dodržiavania BOZP a PO

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1350 podľa skúseností + dalšie odmeny za úspešne dokončené projekty

- stravné lístky v plnej výške hradené zamestnávateľom
- PC
- mobilný telefón
- služobný automobil
- balík firemných benefitov bližšie špecifikovaných pri pohovore

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy zasielajte na adresu [email protected]
Všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o našu pozíciu a spoločnosť, ďakujeme. Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov však budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Pokladňa - základy
AutoCAD - základy
CENKROS - základy
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

MINIMÁLNE KVALIFIKAČNÉ POŽIADAVKY:
- Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v stavebnom odbore alebo stredoškolské vzdelanie a minimálne 2 roky prax v odbore stavebníctvo (na stavbe v teréne, ako majster, stavbyvedúci, alebo manažér stavieb)
- Vodičský preukaz sk. B
- Osvedčenie o odbornej skúške stavbyvedúceho (výhodou, nie podmienkou)

ODBORNÉ ZNALOSTI:
- ovládanie predpisov na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
- schopnosť riadiť pracovný tím počas výstavby

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY
- Riadiace schopnosti
- Organizačné schopnosti
- Strategické myslenie
- Rozhodnosť
- Odolnosť voči stresu
- Samostatnosť
- Flexibilita
- Komunikatívnosť
- proaktívnosť
- HLAVNE: Chuť učiť sa a pracovať na sebe
Iné
- Znalosť stavebného zákona

Spoločnosť ENVIS Žilina, s.r.o. je stabilná, rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá od roku 2007 prináša svojim klientom vysoko kvalitné služby týkajúce sa realizácie a poradenstva v oblasti inžinierskych a pozemných stavieb. Klientom pomáhame splniť ich náročné požiadavky, aktívnym prístupom pracovníkov vo výrobnom a riadiacom procese. Deklaráciou dôveryhodnosti, serióznosti a precíznosti práce, poskytuje spoločnosť Envis Žilina, s.r.o. svojim klientom pridanú hodnotu a svojím zamestnancom stabilitu a spokojnosť.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Štrková 4
01001 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Zacharová
Tel.: 0904 598 558
E-mail: poslať životopis
ID: 3169720   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1350 podľa skúseností + dalšie odmeny za úspešne dokončené projekty