Logo Enviroway s.r.o.

Head of Sales - BOZP, PO, Enviro

Enviroway s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
2 000 EUR/mesiacMzda bude zložená z fixného platu a motivačnej zložky na základe výsledkov a celkového prínosu pre spoločnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho skvelého a odborného tímu hľadáme rovnako dobrého a najmä obchodne založeného človeka.

Sme mladá a pomerne nová spoločnosť ale s dlhoročnými skúsenosťami.

Hľadáme niekoho špeciálneho - budúceho riaditeľa obchodu.

Hlavné zodpovednosti:

1. Predaj služieb v oblasti

  • Požiarnej ochrany a sledovania zmien legislatívnych predpisov.
  • BOZP s dôrazom na ochranu zamestnancov.
  • Ochrany životného prostredia vrátane zabezpečenia likvidácie odpadov, ochrany ovzdušia, prírody a krajiny, a správy CO2.
  • Servis a revízie

3. Aktívne vyhľadávanie nových klientov a nadväzovanie obchodných kontaktov.

4. Vypracovanie a realizácia predajných plánov a stratégií na zvýšenie predaja a ziskovosti.

5. Riadenie a sledovanie predajných výsledkov a ich pravidelná reportáž nadriadeným.

6. Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti na zabezpečení optimálneho servisu pre zákazníkov.

7. Budovanie tímu obchodníkov, resp. Account managerov po celom Slovensku

8. Sledovanie legislatívy

9. Participácia pri verejných obstarávaniach

10. Spolupráca s dodávateľskými firmami

  • Fixný plat + variabilná zložka - model spolupráce je otvorený
  • Zaujímavú a kreatívnu prácu v skvelom a profesionálnom kolektíve
  • Moderný office v administratívnej budove so skvelou dostupnosťou
  • Služobné auto
  • Notebook
  • Mobil
  • Možnosť byť pri budovaní medzinárodnej firmy

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Jednotlivé žiadosti posúdime a budeme kontaktovať kandidátov, ktorých profil najviac vyhovuje našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

word - Mierne pokročilý
Excel - Pokročilý
Powerpoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • skúseností v oblasti predaja
  • vysoko rozvinuté komunikačné a medziľudské zručnosti
  • schopnosť viesť, motivovať a rozvíjať tímy
  • analytické a strategické myslenie
  • vysoká úroveň iniciatívy a sebavedomia
  • tímový hráč

Spoločnosť Enviroway má viac ako dve desaťročia skúseností a je lídrom v oblasti environmentálnych riešení. Špecializujeme sa na poradenstvo, technické riešenia a školenia, pričom sa zameriavame na ochranu ovzdušia, emisie, imisie a skleníkové plyny. Okrem ovzdušia vynikáme v oblasti dodržiavania normy ISO 14 001:2015, prevencie znečistenia a odpadového hospodárstva. Naše odhodlanie využívať pokročilé technológie a odborné znalosti zjednodušujú spoločnostiam riešiť zložité problémy s ktorými sa stretávajú v oblasti životného prostredia. Vďaka týmto kompetenciám sa spoločnosť Enviroway stáva vaším dôveryhodným partnerom pre udržateľnú budúcnosť.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarina Suranova
Tel.: +421904704574
E-mail: poslať životopis
ID: 4814544  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac