Odborný pracovník pre oblasť ochrany ovzdušia a životného prostredia

ENVIROLIVE, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
nástup možný ihneď (resp. po vzájomnej dohode)
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacOdmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu alebo kolegyňu na pracovnú pozíciu „ovzdušiara“ a životné prostredie.

Podmienkou spolupráce je odborná spôsobilosť, prípadne 3 ročná prax v odbore.

Celá agenda sa týka komplexného servisu pre našich klientov:
- Spracovávanie žiadostí pre vydanie súhlasov na prevádzku za MZZO, SZZO, VZZO a ich zmeny.
- Vypracovanie žiadostí o schválenie postupu výpočtu.
- Návrh spôsobu výpočtu poplatkov za MZZO, SZZO a VZZO.
- Výpočty poplatkov za znečisťovanie ovzdušia za MZZO, SZZO a VZZO.
- Spracovanie tabuliek pre NEIS.
- Sprostredkovávanie oprávnených meracích skupín na meranie emisií.
- Spracovávanie prevádzkových manuálov a prevádzkových poriadkov.
- Spracovávanie agendy v oblasti životného prostredia.

K dispozícii služobné vozidlo, notebook a mobil

Informácie o výberovom konaní

Súčasťou práce je časté alebo pravidelné cestovanie autom

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ochrana ovzdušia a životné prostredie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Životné prostredie, ochrana ovzdušia

Počet rokov praxe

3

- komunikačné schopnosti,
- schopnosť pracovať pod tlakom,
- samostatnosť, zodpovednosť, trpezlivosť, rozhodnosť, adaptabilita, flexibilita, lojalita
- ochota cestovať na služobné cesty v rámci SR

Sme odborníci, v oblasti starostlivosti o životné prostredie pôsobíme už niekoľko rokov, čím garantujeme vysokú a odbornú kvalitu poskytovaného servisu.

Sme profesionálni, ovládame predpisy a požiadavky legislatívy a vieme ich aplikovať v praxi, pripravené práve pre našich klientov. Pravidelne kontrolujeme zmeny v legislatíve a priamo ich aplikujeme u klienta. Robíme komplexné zabezpečovanie pre výrobné, obchodné, servisné a projekčné spoločnosti, stavebné, ako aj pre hotelové, reštauračné a zdravotné zariadenia, ako aj školenia v oblasti životného prostredia.

Spoločnosť má sídlo v Žiline.
ID: 4570679  Dátum zverejnenia: 19.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac