Administratívna podpora prevádzky železnične vlečky

ENVIRAL, a.s.

Miesto práce
Leopoldov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vytváranie expedičných dokladov k prepravám v železničných vozňoch
-zhromažďovanie súpisiek k expedíciám
-odovzdávanie a preberanie dokladov dopravcom a od dopravcov
-sledovanie stavu vozňov do revízie ,opravy a na čistenie a zabezpečenie ich podania na prepravu
-evidovanie expedícií na odchod a na príchod do databázy žel.vozňov
-zakladanie a archivovanie expedičných dokladov
-komunikácia s výrobnými závodmi EG pristavovaní žel.vozňov
-komunikácia s pracovníkmi Obsluhy vlečky a koordinovanie ich prác
-spisovanie Denného harmonogramu
-vytváranie žiadaniek v systéme DMS
-schvaľovanie faktúr v systéme DMS
-vytváranie TSM v systéme Oracle
-plnenie vopred nešpecifikovaných úloh uložených priamym nadriadeným, alebo manažérom internej logistiky.

- príspevok na stravovanie
- príspevok zamestnávateľa do DDS 3. piliera
-13.,14. plat
-zľava v podnikových predajniach
- pracovné jubileá
- rozvoj a vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

-skúsenosť s prácou na železnici - výhodou

Sme súčasťou skupiny ENVIEN GROUP a zaoberáme sa výrobou biopalív a bioplynu, súbežne s produkciou plnohodnotných kŕmnych surovín pre hospodárske zvieratá. Zakladáme si na udržateľných a efektívnych riešeniach vo všetkých sférach nášho pôsobenia. Našimi výrobkami výrazne prispievame k dekarbonizácii dopravy a proteínovej sebestačnosti Slovenska. Cieľom našej práce je prinášať inovácie v spracovávaní čo najväčšieho množstva pokročilých surovín na účely obnoviteľnej energie do dopravy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4502499  Dátum zverejnenia: 2.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac