Rušňovodič / vedúci posunu

ENVIRAL, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta 1076/16, 920 41 Leopoldov-Slovlik
Termín nástupu
ASAP
Od 1 265 EUR/mesiacmzda sa skladá z fixnej a pohyblivej zložky mzdy (15%) Finálna výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadi posun HDV a železničných vozňov na vlečke v zmysle Pravidiel prevádzkovania dráhy a pravidiel prevádzkovania dopravy na dráhe a vnútropodnikovej legislatívy
- Zabezpečovanie vozňov pri presune, , zavesenie a následne odvesenie vozňa
- Zodpovedá za včasné a správne pristavenie železničných vozňov k nakládke a vykládke
- Čistí a maže výhybky
- Vykonáva vizuálnu kontrolu technického stavu železničných vozňov a vlečky
- Dodržiava zásady BOZP

- Variabilná zložka mzdy
- Príplatky nad rámec Zákona
- Preplácanie prípadných nadčasov
- Dochádzkový bonus
- Príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pri sobáši
- Finančná odmena pri pracovných jubileách
- Príspevok do tretieho piliera (DDS)
- Zľava v podnikových predajniach a u partnerov

Veríme, že výberové konanie nepotrvá dlho a ak ste pre nás vhodným kandidátom, budeme Vás v čo najkratšom čase kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

- Technická a manuálna zručnosť
- Po absolvovaní vstupného procesu by boli vhodní uchádzači preverení, či spĺňajú podmienku zdravotnej, zmyslovej a psychickej spôsobilosti podľa Zákona o dráhach. Po splnení podmienok by boli prijatí do pracovného pomeru a zaradení do kurzu „vedúci posunu, posunovač vo vlečke „
- Kurz a zaškolenie je hradené ENVIEN GROUP
- Skúška Vedúci posunu č. 17 ŽSR alebo č. 18 ŽSR ( výhodou )
- Skúška Vozmajster č. 50
- Skúška Rušňovodič č. 24 B a č. 511

Sme súčasťou skupiny ENVIEN GROUP a zaoberáme sa výrobou biopalív a bioplynu, súbežne s produkciou plnohodnotných kŕmnych surovín pre hospodárske zvieratá. Zakladáme si na udržateľných a efektívnych riešeniach vo všetkých sférach nášho pôsobenia. Našimi výrobkami výrazne prispievame k dekarbonizácii dopravy a proteínovej sebestačnosti Slovenska. Cieľom našej práce je prinášať inovácie v spracovávaní čo najväčšieho množstva pokročilých surovín na účely obnoviteľnej energie do dopravy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4152844  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 265 EUR/mesiac