Можливість для людей з України

Zmenový elektrikár

ENVIRAL, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta 1076/16, 920 41 Leopoldov-Slovlik
Termín nástupu
dohodou
1 615 EUR/mesiaczákladná mzda 1100 € + pohyblivá zložka mzdy 165 € + dochádzkový bonus 50 € + zmenové príplatky v priemere 300 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi dynamickú prácu a nevadí Vám fyzická námaha? Chcete napredovať a naučiť sa niečo nové? Naša výroba je jedinečná a dáva Vám možnosť rozšíriť nielen fyzické zručnosti, ale aj ekologické povedomie. Vašou hlavnou náplňou práce bude:

- identifikácia a odstránenie závad elektrozariadení
- vykonávanie preventívnej údržby elektro zariadení
- spolupracuje na riešení a zabezpečení technických zmien elektrických zariadení a technológie
- predkladanie návrhov na zlepšenie výkonov údržby s cieľom optimalizácie nákladov na výrobu a údržbu
- predkladanie požiadaviek na zabezpečenie náhradných dielov
- vykonávanie montáže elektrických zariadení
- vykonávanie obsluhy a kontroly stavu vyhradených technických zariadení elektrických
- odstraňuje závady z odborných prehliadok a revízii elektro zariadení
- vedie príslušnú technickú dokumentáciu BH a zabezpečuje jej aktualizáciu
- vykonávanie odstávkových a čistiacich prác elektro zariadení
- plnenie úloh podľa dispozícií priameho nadriadeného
- zabezpečuje iné úlohy podľa pokynov nadriadeného
- podávať návrhy na nápravné a preventívne opatrenia k zisteným odchýlkam od systému manažérstva kvality

Navyše k Vášmu platu dostanete:
• Ak pôjde všetko dobre, tak 13- ty a 14- ty plat môžete mať ako bonus
• pri ukážkovej dochádzke dostaneš mesačne dochádzkový bonus 50 €
• ročný príspevok na dochádzanie v závislosti od vzdialenosti do práce
• finančná odmena pri pracovných jubileách, príspevok k narodeniu dieťaťa a príspevok pri sobáši
• zľava v podnikových predajniach a u partnerov (Slovnaft, st. Nicolaus a iných)
• finančná odmena za odporúčanie nového kolegu, refferal až do výšky 600 €
• a myslíme aj na Váš dôchodok a preto Vám prispejeme mesačne do tretieho piliera (DDS) sumou až do 30 €

A aby toho nebolo málo:
• pravidelné zákonné a rozvojové školenia (zlepšíte si nielen komunikáciu, ale aj svoje CV)
• oslava medzinárodných dní – Deň žien, Deň detí a pod. (kvetina a sladkosť vždy poteší)
• úlohy riešime spoločne v tíme pozostávajúcom zo skúsených ľudí, ktorí radi zdieľajú svoje know-how
• spolupráca s kolegami do nekonečna a ešte ďalej - vieme, že všetko nemôže zvládnuť človek sám
• ak chcete byť super EKO, môžete prísť autobusom, ktorý Vám „zaparkuje“ priamo pred budovou alebo môžete využiť bicyklové státie
• za použitý kuchynský olej Vám dáme nový

A nejaký ten chill:
• nie, nekysneme - jógu, tabatu a iné aktivity počas celého leta priamo pri našom jazere
• spolu sa zabavíme na Športovom dni, Family day a Vianočný večierok je u nás lepší ako ples v opere
• Frozen day (nepríde Elza, ale dobré nanuky počas horúcich letných dní)
• zdravé raňajky
• vitamínové balíčky
• teambuildingy počas roka v rôznych kútoch Slovenska
• pravidelné súťaže v rámci spoločnosti Vám prinesú možnosť prebudiť v sebe Terminátora
• firemná knižnica / knižný box pre knihomoľov
• v okolí je niekoľko reštaurácií, máme však k dispozícii aj automaty s hotovým jedlom a plne vybavené kuchynky, lebo nie všetci máme čas variť – jedlo je láska

Veríme, že výberové konanie nepotrvá dlho a ak ste pre nás vhodným kandidátom, budeme Vás v čo najkratšom čase kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti § 21 vyhláška MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.- podmienka
- vodičské oprávnenie skupiny B

Sme súčasťou skupiny ENVIEN GROUP a zaoberáme sa výrobou biopalív a bioplynu, súbežne s produkciou plnohodnotných kŕmnych surovín pre hospodárske zvieratá. Zakladáme si na udržateľných a efektívnych riešeniach vo všetkých sférach nášho pôsobenia. Našimi výrobkami výrazne prispievame k dekarbonizácii dopravy a proteínovej sebestačnosti Slovenska. Cieľom našej práce je prinášať inovácie v spracovávaní čo najväčšieho množstva pokročilých surovín na účely obnoviteľnej energie do dopravy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 366894  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 615 EUR/mesiac