Zmenový elektrikár

ENVIRAL, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta 1076/16, 920 41 Leopoldov-Slovlik
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 080 EUR/mesiac+ príplatky v zmysle zákona + dochádzkový bonus. Finálna mzda závisí od skúsenosti a praxe kandidátov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • identifikácia a odstránenie závad elektrozariadení
  • vykonávanie preventívnej údržby elektro zariadení
  • spolupracuje na riešení a zabezpečení technických zmien elektrických zariadení a technológie
  • predkladanie návrhov na zlepšenie výkonov údržby s cieľom optimalizácie nákladov na výrobu a údržbu
  • predkladanie požiadaviek na zabezpečenie náhradných dielov
  • vykonávanie montáže elektrických zariadení
  • vykonávanie obsluhy a kontroly stavu vyhradených technických zariadení elektrických
  • odstraňuje závady z odborných prehliadok a revízii elektro zariadení
  • vedie príslušnú technickú dokumentáciu BH a zabezpečuje jej aktualizáciu
  • vykonávanie odstávkových a čistiacich prác elektro zariadení
  • plnenie úloh podľa dispozícií priameho nadriadeného
  • zabezpečuje iné úlohy podľa pokynov nadriadeného
  • podávať návrhy na nápravné a preventívne opatrenia k zisteným odchýlkam od systému manažérstva kvality

  • príspevok na stravovanie
  • príspevok zamestnávateľa do DDS 3.piliera
  • príspevok na dochádzanie
  • rozvoj a vzdelávanie
  • zľava v podnikovej predajni Slov.liehovarov a likérok
  • pracovné jubileá/sociálna výpomoc
  • pitný režim

Ponuky zasielajte na adresu [email protected] alebo ENVIRAL, a.s., Trnavská cesta, 920 41 Leopoldov.

V prípade Vášho záujmu, prosím zašlite Váš motivačný list a štruktúrovaný životopis na mailovú adresu alebo poštou. Prosím nezabudnite uviesť: v predmete správy značku pozície a v CV Váš e-mail a telef. kontakt. Spätne budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám a predstavám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

  • prax vo výrobe na pozícii údržbár elektro alebo MaR techniky, alebo zmenový údržbár- minimálne 3 roky
  • oprávnenie na prácu a opravy elektrických zariadení do 1000 V aj v EEx prostredí,
  • vodičské oprávnenie skupiny B

Sme súčasťou biopalivového holdingu Envien Group. Zaoberáme sa výrobou bioetanolu (bezvodný lieh) z obnoviteľných surovín poľnohospodárskeho pôvodu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 366894  Dátum zverejnenia: 20.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 080 EUR/mesiac