Vedúci údržby - správa areálu a budov /Facility manager

ENVIRAL, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta, 920 41 Leopoldov
Termín nástupu
ASAP
Dohodou od 1250,-€ ponúkaný plat v závislosti od skúseností a rozsahu znalostí v uvedenej oblasti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za prevádzku, údržbu a spravovanie budov, pozemkov, vybavenia a súvisiacich zariadení.
Vypracovávanie tendrov, vyhľadávanie potenciálnych dodávateľov.
Vedenie rokovaní s dodávateľmi, vyjednávanie zmluvných podmienok.
Komunikovanie s nájomníkmi, štátnymi orgánmi a inštitúciami.
Riešenie havarijných stavov a krízových situácií.
Vykonávanie pravidelných obhliadok zvereného majetku.

Oblasť pôsobenia
Starostlivosť a opravy budov :
- strechy
- obvodové konštrukcie
- dverné a okenné výplne
- vykurovanie
- vzduchotechnika / vetranie / klimatizácia budov
- rozvody pitnej , požiarnej vody vrátane kanalizácie tak dažďovej ako aj splaškovej
- malé elektro prace montáž osvetlenia a rozvodov zásuviek
- starostlivosť o výťahy a zdvíhacie zariadenia
- starostlivosť o kľúče / kľúčová služba
- starostlivosť o retenčné jímky resp. stáčacie miesta
- deratizácia/dezinsekcia
- prevoz tovarov a surovín na teleskopickom manipulátore

Starostlivosť o cesty a okolie budov :
- údržba ciest a spevnených plôch letná /zimná
-údržba zelene
- údržba dažďových vtokov a ležatej kanalizácie
- údržba okolia železničnej vlečky
- údržba oplotenia
- údržba brán a rámp v areáli
- údržba cestných a železničných váh
- údržba a starostlivosť vlečných zariadení na železničnej vlečke
-starostlivosť o vodorovne a zvisle dopravne značenie
- udržiavanie čistoty v okolí prístupových komunikácií do areálov

Spáva zmluvných vzťahov :
- nájom budov
- upratovacie služby
- zmluva so strážnou službou a vyúčtovanie interné rozúčtovanie nákladov
- servisne zmluvy s dodávateľmi vyššie uvedených činnosti

- príspevok na stravovanie
- príspevok zamestnávateľa do DDS 3.piliera
- príspevok na dochádzanie
- rozvoj a vzdelávanie
- zľava v podnikových predajniach
- pracovné jubileá/sociálna výpomoc

V prípade Vášho záujmu, prosím zašlite Váš štruktúrovaný životopis na mailovú adresu.
Spätne budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám a predstavám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Sme súčasťou skupiny ENVIEN GROUP a zaoberáme sa výrobou biopalív a bioplynu, súbežne s produkciou plnohodnotných kŕmnych surovín pre hospodárske zvieratá. Zakladáme si na udržateľných a efektívnych riešeniach vo všetkých sférach nášho pôsobenia. Našimi výrobkami výrazne prispievame k dekarbonizácii dopravy a proteínovej sebestačnosti Slovenska. Cieľom našej práce je prinášať inovácie v spracovávaní čo najväčšieho množstva pokročilých surovín na účely obnoviteľnej energie do dopravy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3658347  Dátum zverejnenia: 3.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou od 1250,-€ ponúkaný plat v závislosti od skúseností a rozsahu znalostí v uvedenej oblasti