Administrátor technického skladu

ENVIRAL, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta, 920 41 Leopoldov
Termín nástupu
15.04.2019 –1.5.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie prác v skladoch náhradných dielov (oblasti elektro, merania a regulácie, strojných dielov) Envien group ;
• fyzický príjem materiálu/tovaru na sklad;
• editácia materiálu/tovaru v počítačovom systéme;
• archivovanie a spravovanie kariet výdaja OOPP
• archivovanie a spravovanie kariet bezpečnostných údajov;
• vykonávanie kontroly tovaru určeného na sklad podľa dodacích dokumentov;
• vykonávanie kontroly skladových podmienok a doby expirácie uskladneného tovaru;
• riešenie a evidencia nezhodných zásielok , reklamácií;
• uskladnenie tovaru do paletových, policových regálov podľa typu, veľkosti a hmotnosti;
• pripravovanie zásielok na odoslanie, distribúciu;
• distribuovanie tovaru do distribučných miest v areáli Envien Group ;
• výdaj a urgentný výdaj;
• zabezpečenie optimalizácie skladových priestorov a zásob,manažovanie skladových zásob;
• vykonávanie inventarizácie skladových zásob;
• preberá hmotnú zodpovednosť za sklad
• spolupracuje pri tvorbe interných dokumentov a je zodpovedný za aplikáciu interných predpisov v praxi;
• vykonáva všetky ďalšie súvisiace činnosti potrebné na zabezpečenie riadneho fungovania spoločnosti v danej oblasti.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 900,-€ ponúkaná mzda bude v závislosti od skúseností uchádzača

- príspevok na stravovanie
- príspevok zamestnávateľa do DDS 3.piliera
- príspevok na dochádzanie
- rozvoj a vzdelávanie
- zľava v podnikových predajniach
- pracovné jubileá/sociálna výpomoc

V prípade Vášho záujmu, prosím zašlite Váš štruktúrovaný životopis na mailovú adresu.
Spätne budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám a predstavám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - expert
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- nevyhnutná podmienka nástupu je prax a skúsenosti na podobnej pozícií
- skúsenosť s prácou v informačnom systéme skladového hospodárstva
- dôslednosť, samostatnosť, zodpovednosť

Sme súčasťou biopalivového holdingu Envien Group. Zaoberáme sa výrobou bioetanolu (bezvodný lieh) z obnoviteľných surovín poľnohospodárskeho pôvodu. Sušené kukuričné výpalky vznikajú ako vedľajší produkt výroby.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Trnavská cesta
920 41 Leopoldov

Kontakt

ID: 3641246   Dátum zverejnenia: 10.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900,-€ ponúkaná mzda bude v závislosti od skúseností uchádzača