Junior zmenový majster

ENVIRAL, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta, Leopoldov
Termín nástupu
1.4.2019 - 1.5.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900,-€ brutto vrátane pohyblivej zložky mzdy; príplatky podľa zákona k tomu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie zverenej časti výroby bioetanolu – preskladnenie kukurice zo skladu do prevádzkových síl, mletie, hydrolýza, fermentácia, spracovanie výpalkov a výroba DDGS, výroba kukuričného oleja, CIP jednotky a skladu pomocných surovín, destilácia, rektifikácia, odvodnenie liehu a chod prevádzkových zásobníkov produktu;
- koordinácia činností podriadených zamestnancov,
- kontrola dodržiavania technologickej a pracovnej disciplíny.

- príspevok na stravovanie
- príspevok zamestnávateľa do DDS 3.piliera
- príspevok na dochádzanie
- dochádzkový bonus
- rozvoj a vzdelávanie
- zľava v podnikovej predajni Slov.liehovarov a likérok
- pracovné jubileá/sociálna výpomoc

V prípade Vášho záujmu, prosím zašlite Váš štruktúrovaný životopis na mailovú adresu.
Spätne budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám a predstavám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, chemický, chemicko-technologický, biotechnologický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovná flexibilita
- zodpovednosť a odolnosť voči stresu
- organizačné a riadiace zručnosti

Sme súčasťou biopalivového holdingu Envien Group. Zaoberáme sa výrobou bioetanolu (bezvodný lieh) z obnoviteľných surovín poľnohospodárskeho pôvodu. Sušené kukuričné výpalky vznikajú ako vedľajší produkt výroby.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Trnavská cesta
920 41 Leopoldov

Kontakt

ID: 3618031   Dátum zverejnenia: 11.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900,-€ brutto vrátane pohyblivej zložky mzdy; príplatky podľa zákona k tomu