Elektroúdržbár

ENVIRAL, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta, 920 41 Leopoldov-Slovlik
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 035 EUR/mesiac+ príplatky v zmysle zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie odstraňovania všetkých závad a porúch, vykonávanie činnosti preventívnych opatrení z preventívnej elektro údržby zariadení HEG
-spolupracuje na riešená a zabezpečení technických zmien elektro a strojných zariadení na výrobu a údržbu
- predkladanie požiadaviek na zabezpečenie náhradných dielov
- vykonávanie montáže elektro a všetkých zariadení
- kontrola stavu vyhradených technických zariadení - elektrických
- odstraňovanie závad z odborných prehliadok a revízii elektrických zariadení
- vedenie príslušnej technickej dokumentácie a zabezpečenie jej aktualizácie
- vykonávanie odstávkových a čistiacich prác zariadení
- plnenie úloh podľa dispozícií priameho nadriadeného
- zabezpečuje iné úlohy podľa pokynov nadriadeného
- podávať návrhy na nápravné a preventívne opatrenia k zisteným odchýlkam od systému manažérstva kvality.

- príspevok na stravovanie
- benefitné stravné lístky
- príspevok zamestnávateľa do DDS 3.piliera
- príspevok na dochádzanie
- príspevok k narodeniu dieťaťa
- rozvoj a vzdelávanie
- zľava v podnikových predajniach
- pracovné jubileá/sociálna výpomoc
- pitný režim

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- osvedčenie elektrotechnika §23
- lešenársky preukaz - nie je povinný je však výhodou
- obsluha tlakových nádob
- obsluha kotlov
-obsluha chladiacich zariadení
-obsluha zdvíhacích zariadení a viazač bremien

Sme súčasťou skupiny ENVIEN GROUP a zaoberáme sa výrobou biopalív a bioplynu, súbežne s produkciou plnohodnotných kŕmnych surovín pre hospodárske zvieratá. Zakladáme si na udržateľných a efektívnych riešeniach vo všetkých sférach nášho pôsobenia. Našimi výrobkami výrazne prispievame k dekarbonizácii dopravy a proteínovej sebestačnosti Slovenska. Cieľom našej práce je prinášať inovácie v spracovávaní čo najväčšieho množstva pokročilých surovín na účely obnoviteľnej energie do dopravy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3607941  Dátum zverejnenia: 21.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac