Pracovník príjmu suroviny, expedície produktov

ENVIRAL, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta, 920 41 Leopoldov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
674 EUR/mesiac+ príplatky v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva vzorkovanie, evidenciu vstupnej suroviny pri jej príjme a pri výdaji produktu a presun vzoriek do laboratória
- vykonáva predpísané analýzy vo vzorkách každej šarže vstupnej suroviny a produktu, vedie o nich záznamy
- vykonáva evidenciu prijímanej suroviny a expedovaného produktu
- odoberá vzorky a na základe posúdenia vzorky vydáva pokyn na vyskladnenie alebo pozastavenie preberania vstupnej suroviny (kukurica, repka olejná)
- čiastočne obsluhuje technológie veľkokapacitných a železobetónového sila
- dbá o dodržiavanie poriadku a čistoty na zverenom pracovisku
- dbá o dodržiavanie zásad bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, protipožiarnej ochrany, hygieny a sanitácie
- vykonávanie odstávkových a čistiacich prác súvisiacich s technológiou
- plnenie úloh vyplývajúcich zo systému manažérstva kvality
- zabezpečuje iné úlohy podľa pokynov nadriadeného
Pracovná doba nepretržitá prevádzka -pracovný týžden krátky/dlhý, 12 hodinové zmeny
Trvanie pracovného pomeru je na dobu určitú

- príspevok na stravovanie
- príspevok zamestnávateľa do DDS 3.piliera
- príspevok na dochádzanie
- dochádzkový bonus
- rozvoj a vzdelávanie
- zľava v podnikovej predajni Slov.liehovarov a likérok
- pracovné jubileá/sociálna výpomoc

V prípade Vášho záujmu zašlite žiadosť a štruktúrovaný životopis na mailovú adresu alebo poštou. Prosím nezabudnite uviesť: v predmete správy názov pozície a v CV Váš e-mail a tel. kontakt. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

skladové hospodárstvo - základy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

-samostatnosť
-zodpovednosť
-presnosť
-flexibilita

Sme súčasťou skupiny ENVIEN GROUP a zaoberáme sa výrobou biopalív a bioplynu, súbežne s produkciou plnohodnotných kŕmnych surovín pre hospodárske zvieratá. Zakladáme si na udržateľných a efektívnych riešeniach vo všetkých sférach nášho pôsobenia. Našimi výrobkami výrazne prispievame k dekarbonizácii dopravy a proteínovej sebestačnosti Slovenska. Cieľom našej práce je prinášať inovácie v spracovávaní čo najväčšieho množstva pokročilých surovín na účely obnoviteľnej energie do dopravy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3027781  Dátum zverejnenia: 22.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 674 EUR/mesiac