Pracovník expedície etanolu

ENVIRAL, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta, 920 41 Leopoldov
Termín nástupu
asap
800,- € vrátane pohyblivej zložky mzdy; príplatky podľa zákona k tomu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontroluje neporušenosť colných uzáverov a plomb
- zabezpečuje správne vyskladňovanie liehu podľa priloženej špecifikácie expedovaného liehu
- zabezpečuje správne stáčanie technického liehu a jeho čerpanie do výroby podľa potreby
- zabezpečuje kontrolu vyskladňovaného liehu vážením, odber vzorky liehu na kontrolu dodržiavania požadovaných parametrov , prepočítaním na množstvo l.a, potvrdzuje príjem a výdaj liehu
- zabezpečuje správnu denaturáciu liehu a vykonáva o tom záznam
- kontroluje stav zásob liehu v sklade
- plní ďalšie úlohy podľa príkazov nadriadeného
- plnenie úloh vyplývajúcich zo systému manažérstva kvality,
- v rámci činností systému manažérstva kvality iniciovať a navrhovať zmeny k rozvoju systému manažérstva kvality
- zabezpečuje iné úlohy podľa pokynov nadriadeného.
- podávať návrhy na nápravné a preventívne opatrenia k zisteným odchýlkam od systému manažérstva kvality

- príspevok na stravovanie
- benefitné stravné lístky
- príspevok zamestnávateľa do DDS 3.piliera
- príspevok na dochádzanie
- kvartálny dochádzkový bonus 80,-€
- príspevok k narodeniu dieťaťa
- rozvoj a vzdelávanie
- zľava v podnikových predajniach
- pracovné jubileá/sociálna výpomoc
- pitný režim

V prípade Vášho záujmu, prosím zašlite Váš štruktúrovaný životopis na mailovú adresu.
Spätne budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám a predstavám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

2

Znalosť skladového hospodárstva liehu - základy, prax min. 2 rok skladníka.
zodpovednosť, časová flexibilita
znalosť práce s PC je nutná

Sme súčasťou skupiny ENVIEN GROUP a zaoberáme sa výrobou biopalív a bioplynu, súbežne s produkciou plnohodnotných kŕmnych surovín pre hospodárske zvieratá. Zakladáme si na udržateľných a efektívnych riešeniach vo všetkých sférach nášho pôsobenia. Našimi výrobkami výrazne prispievame k dekarbonizácii dopravy a proteínovej sebestačnosti Slovenska. Cieľom našej práce je prinášať inovácie v spracovávaní čo najväčšieho množstva pokročilých surovín na účely obnoviteľnej energie do dopravy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2889227  Dátum zverejnenia: 30.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800,- € vrátane pohyblivej zložky mzdy; príplatky podľa zákona k tomu