Hlavný/á účtovník/čka

ENVIRAL, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta, 920 41 Leopoldov, Trnavský kraj
Termín nástupu
možný ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za komplexné vedenie podvojného účtovníctva
- zabezpečenie a spracovanie mesačných a ročných účtovných závierok v rozsahu a termínoch stanovených spoločnosťou
- aktívna spolupráca pri nastavovaní procesov v spoločnosti
- zodpovednosť za správnosť metodiky účtovania
- inventarizácia záväzkov, pohľadávok, majetku
- vypracovanie daňového priznania na daň z príjmov PO a súvisiacich štatutárnych výkazov
- spracovanie ostatných daňových priznaní vyplývajúcich z činnosti spoločnosti
- mesačné spracovanie priznaní k DPH
- inventarizácia účtov (fyzické a dokladové inventúry), príprava podkladov pre audit
- komunikácia s daňovým úradom, štátnymi inštitúciami a s daňovými poradcami a audítormi
- spracovanie štatistických výkazov, NBS výkazov
- dohľad nad platbami, pohľadávkami a záväzkami
- príprava reportovacieho balíka a doplňujúcich pokladov pre skupinový IFRS reporting

- firemné akcie
- zdokonaľovacie, legislatívne školenia
-zamestnanecké benefity

V prípade Vášho záujmu, prosím zašlite Váš štruktúrovaný životopis na mailovú adresu.
Spätne budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám a predstavám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 42 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - expert
Pokladňa - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

účtovníctvo
3

- znalosť účtovnej a daňovej legislatívy
- znalosť softvéru Navision je výhodou
- práca s PC na používateľskej úrovni
- dobré komunikačné zručnosti
- dôslednosť, samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre prácu v tíme

Sme súčasťou biopalivového holdingu Envien Group. Zaoberáme sa výrobou bioetanolu (bezvodný lieh) z obnoviteľných surovín poľnohospodárskeho pôvodu. Sušené kukuričné výpalky vznikajú ako vedľajší produkt výroby.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Trnavská cesta
920 41 Leopoldov

Kontakt

ID: 1474450   Dátum zverejnenia: 8.11.2017