Administrátor IS a IT technik

ENVIRAL, a.s.

Miesto práce
Leopoldov
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základný plat min. 1400€ (brutto) + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- stanovuje spôsob a rozsah komplexnej ochrany dát , informačného prostredia spoločnosti a prideľuje prístupové práva a adresy užívateľom,
- kontroluje dodržiavanie ochrany autorských práv v oblasti SW,
- zabezpečuje správu, administráciu, údržbu, inštaláciu a evidenciu infraštruktúrneho HW,
- zabezpečuje plánovanie infraštruktúrneho HW
- zabezpečuje plánovanie, správu, administráciu, údržbu, inštalácie, evidenciu systémových a servrových aplikácií a služieb,
- preberá, overuje a udržuje v bezporuchovej prevádzke klientske IS spoločnosti a užívateľské aplikácie,
- zabezpečuje užívateľský HeplDesk,
- koordinuje servisnú podporu infraštruktútneho HW, okrem klientskeho HW, ústredne a kancelárskych zariadení s dodávateľmi,
- zabezpečuje vývoj LN aplikácií, drobné opravy HW,
- zabezpečuje správu, administráciu, údržbu, evidenciu a inštaláciu klientskeho SW, klientskych HW a kancelárskych zariadení,
- zabezpečuje korektné zálohovanie a archiváciu dát,
- vedenie príslušnej technickej dokumentácie a zabezpečenie jej aktualizácie

- práca v stabilnej spoločnosti
- profesný a osobný rast

V prípade Vášho záujmu, prosím zašlite Váš štruktúrovaný životopis.

Spätne budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám a predstavám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 38 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - expert
Microsoft Word - expert
Administrácia Microsoft SQL Server - pokročilý
VMware ESX - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Exchange - expert
- Navision - pokročilý
- odpovednosť a cieľavedomosť
- flexibilita, kreativita
- schopnosť pracovať samostatne i v tíme
- prax v správe IT techniky minimálne 5 rokov
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike §14 ods.1 pism.c) zákona č.124/2006 Z.z. o BOZP,
- min. §21 Elektrotechnik podľa vyhlášky č. 508/2009 Z.z., práce na el. zar. do 1000V, osvedčenie o odbornej spôsobilosti
- prax v oblasti správy a administrácie MS Windows serverov a SQL databázy
- schopnosť analyticky myslieť pri riešení zadaných požiadaviek na ďalší rozvoj IS systémov
- kreativita, aktivita a snaha nachádzať nové riešenia

Sme súčasťou biopalivového holdingu Envien Group. Zaoberáme sa výrobou bioetanolu (bezvodný lieh) z obnoviteľných surovín poľnohospodárskeho pôvodu. Sušené kukuričné výpalky vznikajú ako vedľajší produkt výroby.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Trnavská cesta
920 41 Leopoldov

Kontakt

ID: 1029743   Dátum zverejnenia: 10.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základný plat min. 1400€ (brutto) + variabilná zložka mzdy