ERP administrátor

ENVIRAL, a.s.

Miesto práce
Leopoldov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Správa ERP systému Oracle eBS
• Správa Oracle DB
• Podpora používateľov ERP systémov
• Komunikácia a spolupráca s externými dodávateľmi
• Podpora vývoja a testovania aplikácií
• Koordinácia rozvojových aktivít a projektov nad ERP systémami
• Podpora integrácie ERP na ďalšie podnikové informačné systémy (personalistika, výrobné systémy, DMS, RPA, BI)
• Správa a podpora koncových užívateľov
• Participácia na ďalších IT projektoch

- práca v stabilnej spoločnosti
- 13.,14. plat
-príspevok na stravovanie
-zľavy v podnikovej predajni
-príspevok na DDS, príspevok na dochádzanie

V prípade Vášho záujmu, prosím zašlite Váš štruktúrovaný životopis.

Spätne budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám a predstavám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické,IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Skúsenosti s implementáciou a administráciou veľkých ERP systémov
• Skúsenosti s administráciou ORACLE/SQL DB
• Skúsenosti s tvorbou a úpravou SQL skriptov
• Schopnosť komunikácie s externými dodávateľmi a internými zákazníkmi (aj v zahraničí)
• Analytické myslenie

Sme súčasťou skupiny ENVIEN GROUP a zaoberáme sa výrobou biopalív a bioplynu, súbežne s produkciou plnohodnotných kŕmnych surovín pre hospodárske zvieratá. Zakladáme si na udržateľných a efektívnych riešeniach vo všetkých sférach nášho pôsobenia. Našimi výrobkami výrazne prispievame k dekarbonizácii dopravy a proteínovej sebestačnosti Slovenska. Cieľom našej práce je prinášať inovácie v spracovávaní čo najväčšieho množstva pokročilých surovín na účely obnoviteľnej energie do dopravy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1029743  Dátum zverejnenia: 28.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac