Koordinátor údržby

ENVI-GEOS Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Lužianky
Termín nástupu
dohodou
1 350 EUR/mesiacUvádzaná mzda pozostáva zo základnej mzdy vo výške 1000 EUR a pohyblivej zložky 350 EUR, konečná výška závisí od individuálnych schopností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pravidelná kontrola a vyhodnocovanie technického stavu vozidiel spoločnosti
- Plánovanie a zabezpečovanie údržby motorových vozidiel, STK
- Plánovanie a zabezpečovanie údržby a preventívnych prehliadok strojných a technologických zariadení
- Vedenie a zakladanie dokumentácie k vozovému parku a strojným zariadeniam, zodpovednosť za ich kompletnosť
- Evidencia a zabezpečovanie revízií vyhradených technických, plynových, tlakových, zdvíhacích, elektrických, lisovacích zariadení, VZV a bleskozvodov
- Vedenie databázy zmlúv zmluvných servisov a dodávateľov strojných zariadení
- Vedenie skladovej evidencie, príjem a výdaj náhradných dielov
- Nákup náhradných dielov a spotrebného materiálu v zmysle interných smerníc

- Pružný pracovný čas
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Možnosť dlhodobej spolupráce
- Možnosť jazykového vzdelávania
- Školenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Proaktívny a flexibilný prístup
- Oganizačné a komunikačné schopnosti
- Aktívny prístup k práci, chuť učiť sa nové veci

ENVI – GEOS Nitra, s.r.o. je slovenská spoločnosť založená v roku 1993. Poskytuje služby v oblasti nakladania s odpadmi. Zabezpečujeme komplexné odpadové hospodárstvo pre výrobné a obchodné spoločnosti a komunálnu sféru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4594742  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac