Referent na oddelení zberu komunálneho odpadu

ENVI-GEOS Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Lužianky
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacmzda pozostáva zo základnej mzdy vo výške 900 EUR a pohyblivej zložky do výšky 200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie a analýza dát z vážiacich systémov na vozidlách zabezpečujúcich zber komunálneho odpadu
- Zadávanie dát do interného systému spoločnosti
- Zabezpečovanie mesačnej fakturácie pre obce
- Príprava podkladov pre tvorbu cenových ponúk
- Príprava zmlúv s obcami a ich evidencia v internom systéme spoločnosti
- Komunikácia s posádkami zberových vozidiel, riešenie vzniknutých situácií pri vážení a evidencii smetných nádob
- Vyhodnocovanie informácií o zberových vozidlách (čas nakládok, prestoje) a kontrola ich pohybu v systéme
- Elektronické posielanie sprievodných listov nebezpečných odpadov
- Spolupráca pri riešení reklamácií
- Práce spojené s riadnym fungovaním vážiaceho systému

- Pružný pracovný čas
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Možnosť dlhodobej spolupráce
- Možnosť jazykového vzdelávania
- Školenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Analytické myslenie
- Odolnosť voči stresu
- Aktívny vodič (vodičský preukaz sk. B)

ENVI – GEOS Nitra, s.r.o. je slovenská spoločnosť založená v roku 1993. Poskytuje služby v oblasti nakladania s odpadmi. Zabezpečujeme komplexné odpadové hospodárstvo pre výrobné a obchodné spoločnosti a komunálnu sféru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4215650  Dátum zverejnenia: 3.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac