Kompaktorista - Vodič nákladného vozidla

ENVI-GEOS Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Obec Svinia, Svinia, Prešov
Termín nástupu
ihneď
750 EUR/mesiacmzda pozostáva zo základnej mzdy vo výške 650 EUR a pohyblivej zložky mzdy do výšky 100 EUR + príplatky v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie a obsluha kompaktoru
- Rozhŕňanie a hutnenie navezeného materiálu na skládke odpadov
- Váženie dovezeného odpadu
- Údržba prístupových ciest na skládku a okolia skládky
- Zabezpečovanie vysokej kvality obsluhy zákazníkov

- Práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobým pôsobením
- Možnosť dlhodobej spolupráce

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

- Skúsenosti s prácou na stavebných strojoch
- Doklad obsluhy stavebných strojov - výhodou
- Samostatnosť, zodpovednosť
- Aktívny prístup k práci

ENVI – GEOS Nitra, s.r.o. je slovenská spoločnosť založená v roku 1993. Poskytuje služby v oblasti nakladania s odpadmi. Zabezpečujeme komplexné odpadové hospodárstvo pre výrobné a obchodné spoločnosti a komunálnu sféru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3990949  Dátum zverejnenia: 23.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac