Vodič nákladného vozidla

ENVI-GEOS Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Sabinovská, Prešov
Termín nástupu
ihneď
830 EUR/mesiacplat pozostáva zo základnej a pohyblivej zložky , základná zložka 680€+ pohyblivá zložka 150€ + odmeny vedúceho + príplatky v zmysle ZP. Finálna úroveň mzdy závisí od praxe a od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť zaoberajúca sa zberom, zvozom a prepravou odpadov a druhotných surovín hľadá vodiča na nákladné vozidlo .
Vašou úlohou bude zabezpečovať vysokú kvalitu obsluhy zákazníkov zamestnávateľa.
Viesť nákladné motorové vozidlo a vykonávať na ňom drobné opravy a údržbu.

práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

dopravné

Vodičský preukaz

A, B, C, E

Počet rokov praxe

3

- bezúhonnosť, samostatnosť, zodpovednosť, aktívny prístup k práci,
- požadujeme platné doklady :
- psychotesty
- zdravotnú spôsobilosť
- kartu vodiča, KKV

ENVI – GEOS Nitra, s.r.o. je slovenská spoločnosť založená v roku 1993. Poskytuje služby v oblasti nakladania s odpadmi. Zabezpečujeme komplexné odpadové hospodárstvo pre výrobné a obchodné spoločnosti a komunálnu sféru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3977474  Dátum zverejnenia: 28.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 830 EUR/mesiac