Technik prevádzky

ENVI-GEOS Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacMzda pozostáva zo základnej mzdy a pohyblivej zložky mzdy, konečná výška mzdy závisí od individuálnych schopností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie, vedenie a zakladanie dokumentácie k vozovému parku a strojným zariadeniam, zodpovednosť za ich kompletnosť
- Plánovanie a vyhodnocovanie technického stavu a zabezpečenie údržby motorových vozidiel, strojných a technologických zariadení v zmysle plánu preventívnej periodickej údržby
- Sledovanie a zabezpečenie STK a preventívnych prehliadok strojných a technologických zariadení
- Evidencia a zabezpečenie revízií VTZ a zariadení v spolupráci s bezpečnostným technikom
- Vedenie databázy zmlúv, zmluvných servisov a dodávateľov strojných zariadení
- Komunikácia s dodávateľmi technológií, náhradných dielov a materiálu
- Vyhotovovanie denných záznamov pre vodičov nákladných vozidiel
- Zadávanie údajov do interného evidenčného systému
- Nákup náhradných dielov a spotrebného materiálu v zmysle interných smerníc
- Spracovanie reportingu podľa požiadaviek priameho nadriadeného

- Práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobým pôsobením
- Notebook, služobný telefón
- Možnosť dlhodobej spolupráce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, doprava , logistika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Výborné organizačné a komunikačné schopnosti
- Proaktívny a flexibilný prístup
- Schopnosť viesť a motivovať zamestnancov
- Zodpovednosť, aktívny prístup k práci

ENVI – GEOS Nitra, s.r.o. je slovenská spoločnosť založená v roku 1993. Poskytuje služby v oblasti nakladania s odpadmi. Zabezpečujeme komplexné odpadové hospodárstvo pre výrobné a obchodné spoločnosti a komunálnu sféru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3950960  Dátum zverejnenia: 13.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac