Prijmeme pomocných pracovníkov

ENVI-GEOS Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Korytovská 20, Lužianky
Termín nástupu
dohodou
550+ pohyblivá zložka mzdy až do výšky 450€ + príplatky v zmysle ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dotrieďovať druhotné suroviny / papier, kartón, plasty – fólia + PET/
- pripraviť vstupnú surovinu na spracovanie/folia,plasty/ -očistiť od nežiadúcich zmesí tj. papierových nálepiek, lepiacich pások, kúskov kovu, prípadne iných nečistôt
- očistenú fóliu klásť na dopravník do drviča
- spolupracovať s operátorom a pomáhať mu pri bežných údržbách a výmenách filtrov

stravné poukazy,
práca v stabilnej a prosperujúcej firme s dlhoročnou tradíciou na trhu
možnosť karierneho rastu

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať mailom alebo telefonicky .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

ochota a chuť pracovať , manuálna zručnosť

ENVI – GEOS Nitra, s.r.o. je slovenská spoločnosť založená v roku 1993. Poskytuje služby v oblasti nakladania s odpadmi. Zabezpečujeme komplexné odpadové hospodárstvo pre výrobné a obchodné spoločnosti a komunálnu sféru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3809714  Dátum zverejnenia: 13.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550+ pohyblivá zložka mzdy až do výšky 450€ + príplatky v zmysle ZP