Vodič nákladného vozidla

ENVI-GEOS Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Dolná 5, Šaľa
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hľadáme vodičov na smetiarske vozidlá
- Vašou úlohou bude preprava tuhého komunálneho odpadu
- drobné opravy a údržba na vozidle
- jedna zmena , začiatok pracovnej doby je od 06:30
- zabezpečuje sa zber tuhého komunálneho odpadu a druhotných surovín v meste Šaľa

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 880 € brutto (finálna úroveň brutto mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta) + príplatky v zmysle ZP

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie
-možnosť dlhodobej spolupráce
- príjemné pracovné prostredie

Vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba uchádzačov, zaradených do výberového konania za účelom pracovného pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

- bezúhonnosť, samostatnosť, manuálna zručnosť
- zodpovednosť, aktívny prístup k práci
- požadujeme vodičské oprávnenie sk. C + ostatné oprávnenia výhodou
- platnú lekársku prehliadku a psychotesty

ENVI – GEOS Nitra, s.r.o. je slovenská spoločnosť založená v roku 1993. Ponúka služby v oblasti nakladania s odpadmi.Zabezpečujeme komplexné odpadové hospodárstvo pre výrobné a obchodné spoločnosti, hypermarkety, komunálnu sféru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Korytovská 20
951 41 Lužianky
ID: 3780450   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 880 € brutto (finálna úroveň brutto mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta) + príplatky v zmysle ZP