1 200 - 1 400 EUR

Obchodný zástupca

ENVI-GEOS Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Lužianky, Korytovská, Lužianky
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexná starostlivosť o pridelených zákazníkov
(cenové ponuky, obchodné zmluvy, sumarizácia poskytnutých služieb, fakturácia)
- Odborné usmernenie zákazníkov pri zabezpečovaní odpadového hospodárstva
- (triedenie odpadov, zhromažďovanie, značenie, skladovanie)
- komunikácia so zákazníkmi
- Riadenie skladu nebezpečných odpadov
- kontrola evidencie prijatého a vyvezeného NO
- metodické usmerňovanie a riadenie skladníka NO

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 1200 EUR (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti,
- služobný telefón,

Ak Vás naša ponuka oslovila, reagujte na ňu písomne alebo mailom, kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Environmentálne

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- zodpovednosť
- bezúhonnosť
- komunikatívnosť
- rozhodnosť, schopnosť samostatného jednania
- flexibilita
- spoľahlivosť
- dynamický prístup k práci
- obchodný štýl myslenia

ENVI – GEOS Nitra, s.r.o. je slovenská spoločnosť založená v roku 1993. Ponúka služby v oblasti nakladania s odpadmi.Zabezpečujeme komplexné odpadové hospodárstvo pre výrobné a obchodné spoločnosti, hypermarkety, komunálnu sféru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Korytovská 20
951 41 Nitra
ID: 3736027   Dátum zverejnenia: 9.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 1200 EUR (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)