Koordinátor Šaľa

ENVI-GEOS Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Dolná 5, Šaľa
nástupný plat od 1200€, finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-evidovanie všetkých výkonov a potrebných údajov do jázd nákladných vozidiel v
systéme WIN-X, potrebných pre zabezpečenie plynulej fakturácie spoločnosti
- zaevidovanie došlých objednávok na vývoz odpadu
- koordinácia práce vodičov ,vyhotovenie denných záznamov/ príkazov na jazdu/ pre
vodičov nákladných vozidiel, príprava podkladov pre vodičov
- sledovanie priebežného stavu techniky, kontrola a vyhodnocovanie technického stavu techniky na pobočke
- aktívna spolupráca s centrálou spoločnosti

- stravné lístky
- teambuildingové aktivity
- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- perspektíva dlhodobej spolupráce
- možnosť profesionálneho a osobnostného rastu

Informácie o výberovom konaní

Požadujeme prax a skúsenosti s riadením menšieho kolektívu
Uprednostnení budú uchádzači so skúsenosťami v oblasti dopravy, logistiky a špedície.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, logistika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

-Microsoft Excel - pokročilý
-Microsoft Outlook - pokročilý
- Microsoft Word - pokročilý

- samostatnosť
- praktické a logické myslenie
- zodpovednosť
- schopnosť pracovať pod stresom
- profesionálny písomný aj slovný prejav
- ochota pracovať nadčas ( v prípade potreby )
- znalosť programu WIN-X výhodou
- pre obsadzovanú pozíciu nie je znalosť cudzích jazykov podmienkou
- znalosť maďarského a anglického jazyka vítaná

ENVI – GEOS Nitra, s.r.o. je slovenská spoločnosť založená v roku 1993. Poskytuje služby v oblasti nakladania s odpadmi. Zabezpečujeme komplexné odpadové hospodárstvo pre výrobné a obchodné spoločnosti a komunálnu sféru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3717406  Dátum zverejnenia: 16.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat od 1200€, finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta