Vodič nákladného vozidla

ENVI-GEOS Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
01.08.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 880

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do pracovného pomeru vodičov na nákladné vozidlo pre prevádzku v Šali i v Lužiankach.
Spoločnosť sa špecializuje na poskytovanie služieb v odpadovom hospodárstve , zamerané na nakladanie s odpadmi. Zberáme, zvážame a prepravujeme odpad a druhotné suroviny .
Vašou úlohou bude vedenie nákladného vozidla, zabezpečenie drobných opráv a údržby na vozidle.
Vozový park pozostáva z hákových , ramenových, plachtových , smetiarskych vozidiel.
Preprava sa uskutočňuje prevažne v Nitrianskom kraji.

diéty, stravné lístky, práca v jednozmennej prevádzke, finančná výpomoc pri obnove kvalifikačnej karty vodiča,

Ďakujeme za prejavený záujem o nami inzerované voľné pracovné miesto.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

5

požadujeme odbornú spôsobilosť na výkon práce, platnú KKV, KV, lekársku prehliadku a psychotesty

ENVI – GEOS Nitra, s.r.o. je slovenská spoločnosť založená v roku 1993. Poskytuje služby v oblasti nakladania s odpadmi. Zabezpečujeme komplexné odpadové hospodárstvo pre výrobné a obchodné spoločnosti a komunálnu sféru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3697806  Dátum zverejnenia: 20.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 880