Závozník, pracovník zberu tuhého komunálneho odpadu

ENVI-GEOS Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Dolná 5, Šaľa
Termín nástupu
01.10.2019
od 580€, prvé prehodnotenie mzdy je po skúšobnej dobe,+ ďalšie príplatky a odmeny vedúceho - finálna úroveň brutto mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta + príplatky v zmysle Zákonníka práce,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odpadárska spoločnosť s dlhoročnou tradíciou prijme do pracovného pomeru závozníkov na zber tuhého komunálneho odpadu.
Nebaví Vás práca v uzavretom priestore a vo výrobných halách?
Poďte pracovať k nám.
Ako závozník budete zabezpečovať zber komunálneho odpadu a druhotných surovín.
Vašou úlohou bude manipulácia so smetnými nádobami.

príjemné pracovné prostredie, milý kolektív, stravné lístky

V prípade záujmu Nás neváhajte kontaktovať mailom alebo telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

ochota a chuť pracovať, fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť

ENVI – GEOS Nitra, s.r.o. je slovenská spoločnosť založená v roku 1993. Poskytuje služby v oblasti nakladania s odpadmi. Zabezpečujeme komplexné odpadové hospodárstvo pre výrobné a obchodné spoločnosti a komunálnu sféru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3637187  Dátum zverejnenia: 18.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 580€, prvé prehodnotenie mzdy je po skúšobnej dobe,+ ďalšie príplatky a odmeny vedúceho - finálna úroveň brutto mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta + príplatky v zmysle Zákonníka práce,