TAXI vodiči v Prievidzi - pridajte sa k tímu BOLT

Entrega s. r. o.

Miesto práce
Prievidza
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Od 1 500 EUR/mesiacOdmeny + Interné flotilovské BONUSY, SÚŤAŽE a MOTIVAČNÝ PROGRAM

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

!!! POZOR !!!
!!! Príjmame TAXI vodičov pre BOLT aj UBER Taxi!
Príjmeme BOLT/UBER TAXI vodičov s platným TAXI preukazom do našej flotily. Naša flotila sa postará o všetky papierové záležitosti. Pomôžeme Vám s vybavením TAXI preukazu, zaškolíme Vás v aplikácii a poradíme Vám ako zarobíte čo najviac na základe našich doterajších skúseností :-)

Za prechod pod našu flotilu z inej flotily Vám bude po odjazdení dvoch týždňov vyplatený BONUS 70,- €. Prechod pod Flotilu Entrega zaberie menej ako 2 hodiny (v najlepšom prípade iba 20-30 minút). Vyplácame pravidelne 1x za týždeň, 4x za mesiac.

Ako vodič/šofér v BOLT/UBER TAXI si viete zarobiť až 3000€ mesačne.
Jazdíte kedy chcete, v časoch, ktoré Vám vyhovujú.

Tento inzerat sa tyka hlavne mesta Prievidza v ktorom spustame zaujimave naborove bonusy.

Pracovať môžete aj  v týchto mestách:
Bratislava, Trnava, Trenčín, Košice, Prešov, Žilina, Banská Bystrica,Poprad

POZOR od letnej sezóny sa budú spustat dalsie mesta.

Najviac BONUSOV len u nás:
- Registráciou nič neriskujete - všetky NÁKLADY na potrebné TAXI dokumenty Vám PREPLATÍME až do výšky 100€.
- Psychotesty zabezpečíme, môžete absolvovať u nášho psychológa ZDARMA
- Interné flotilovské BONUSY, SÚŤAŽE a MOTIVAČNÝ PROGRAM
Výhody našej flotily:
- Preplatíme všetky vstupné náklady potrebné na taxi dokumenty
- Pomôžeme s vybavením preukazu vodiča vozidla taxislužby
- Psychotesty budete mať u nás ZDARMA
- Výhodný prenájom vozidiel po celom Slovensku
- Výplata pravidelne každý týždeň načas
- Účtovné poradenstvo
- Podpora flotily na telefóne 24/7
- Možnosť spolupráce: Živnosť, s.r.o. , DOHODA, TPP
Od šoférov požadujeme:
- Zodpovedný prístup
- Bezúhonnosť
- Slušné vystupovanie
- Čisté a voňavé auto

POZOR !!!!! VZDY VYPLNTE FROMULAR
Vstupný formulár pre uchádzačov o zamestnanie - BOLT TAXI:

Možnosť práce na firemnom aute, alebo prenájom vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vodič, Kuriér, Šofér, Logistika, Skladník

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Oficiálny WOLT - BOLT a Bistro partner na SK / HU / CZ

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4836434  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac