Príjmeme nových Taxi vodičov pre BOLT Taxi! Nadštandardný plat! Garantujeme preplatenie vstupných nákladov!

Entrega s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 4 000 EUR/mesiacOdmeny + Interné flotilovské BONUSY, SÚŤAŽE a MOTIVAČNÝ PROGRAM

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme BOLT TAXI vodičov do našej flotily. Pracujte pre flotilu Entrega, ktorá sa postará o všetky birokratické záležitosti. Pomôžeme Vám s vybavením taxi preukazu, zaškolíme Vás v aplikácii a poradíme Vám ako zarobíte čo najviac na základe našich doterajších skúseností :-)

Prechod pod Flotilu Entrega zaberie menej ako 24 hodín (v najlepšom prípade iba 1-2 hodiny). Vyplácame pravidelne 1x za týždeň.

Ako vodič/šofér v BOLT TAXI si viete zarobiť až 4000€ mesačne.
Jazdite kedy chcete, v časoch, ktoré Vám vyhovujú!

Pracovať môžete v týchto mestách:
Bratislava, Trnava, Trenčín, Košice, Prešov, Žilina, Banská Bystrica.

Najviac BONUSOV len u nás:
- Registráciou nič neriskujete - všetky NÁKLADY na potrebné TAXI dokumenty Vám PREPLATÍME až do výšky 100€.
- Psychotesty môžete absolvovať u nášho psychológa ZDARMA
- Interné flotilovské BONUSY, SÚŤAŽE a MOTIVAČNÝ PROGRAM

Výhody našej flotily:
- Preplatíme všetky nákladov na potrebné taxi dokumenty
- Pomôžeme s vybavením preukazu vodiča vozidla taxislužby
- Psychotesty u nás ZDARMA
- Výhodný prenájom vozidiel po celom Slovensku
- Výplata každý týždeň načas
- Multisport karta za zvýhodnených podmienok
- Účtovné poradenstvo
- Podpora flotily na telefóne
- Možnosť spolupráce: živnosť, s.r.o. , TPP (dohoda)

Od šoférov požadujeme:
- Zodpovedný prístup
- Bezúhonnosť
- Slušné vystupovanie
- Čisté a voňavé auto

Vstupný formulár pre uchádzačov o zamestnanie - BOLT TAXI:

Možnosť práce na firemnom aute alebo prenájom vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vodič , Taxi, Kuríer, Šofér , Logistika, Skladnik, Bolt

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Oficiálny BISTRO, WOLT a BOLT partner na SK / HU / CZ

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4546904  Dátum zverejnenia: 27.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac