Reagujte bez životopisu

Príjmeme nových Taxi vodičov pre BOLT TAXI! Už nemusíte mať strach z novelizácie zákona č, 250/2022, o všetko sa postaráme my!

Entrega s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 4 000 EUR/mesiacOdmeny + Interné flotilovské BONUSY a SÚŤAŽE

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme BOLT TAXI vodičov do našej flotily. Ak pracujete na živnosť priamo pod BOLTom a znervózňuje Vás novela zákona č. 250/2022 ohľadom poskytovaní údajov finančnej správe, poďte jazdiť pod flotilu Entrega. Zodpovednosť prevezmeme MY a vy sa už nebudete musieť o nič starať. A keďže sme slovenská SRO, vy už nebudete musieť byť platiteľom DPH podľa § 7a zákona o DPH - máte o ďalšiu starosť menej a ušetríte na účtovníkovi a DPH.

Prechod pod Flotilu Entrega zaberie menej ako 24 hodín (v najlepšom prípade iba 1 hodinu). Vyplácame pravidelne 1x za týždeň.

V BOLT TAXI si viete zarobiť až 4000€ mesačne.

Jazdite kedy chcete!! Pracovať môžete v týchto mestách:
Bratislava, Trnava, Trenčín, Košice, Prešov, Žilina, Banská Bystrica.

Najviac BONUSOV len u nás:
- Registráciou nič neriskujete - všetky NÁKLADY na potrebné TAXI dokumenty vám PREPLATÍME až do výšky 100€.
- Psychotesty môžete absolvovať u nášho psychológa ZDARMA
- Interné flotilovské BONUSY a SÚŤAŽE

Výhody našej flotily:
- Preplatíme všetky nákladov na potrebné taxi dokumenty
- Pomôžeme s vybavením preukazu vodiča vozidla taxislužby
- Psychotesty u nás ZDARMA
- Výhodný prenájom vozidiel po celom Slovensku
- Prenájom elektrických kolobežiek v Bratislave
- Výplata každý týždeň načas
- Multisport karta za zvýhodnených podmienok
- Účtovné poradenstvo
- Podpora flotily na telefóne
- Možnosť spolupráce: živnosť, s.r.o. , TPP

Od šoférov požadujeme:
- Jazdiť min. 12 hodín za týždeň
- Zodpovedný prístup
- preukazu vodiča vozidla taxislužby
- bezúhonnosť

Vstupný formulár pre uchádzačov o zamestnanie - BOLT TAXI:

Možnosť práce na firemnom aute, prenájom vozidiel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vodič , Taxi, Kuríer, Šofér , Logistika, Skladnik, Bolt

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Oficiálny BISTRO, WOLT a BOLT partner na SK / HU / CZ

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4493484  Dátum zverejnenia: 26.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac