Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Príjmeme nových Taxi vodičov pre BOLT! Garantujeme zárobok 17€/h. a nástupný bonus 2000€

Entrega s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 4 000 EUR/mesiacOdmeny + Vstupný/štartovací bonus +2000,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme nových TAXI vodičov do našej flotily. GARANTUJEME ZÁROBOK 17€/h a NÁSTUPNÝ BONUS 2000€

Ak využijete všetky naše BONUSY, tak si v našej flotile viete zarobiť až 4000€ mesačne.

Jazdite kedy chcete!! Pracovať môžte v týchto mestách:
Bratislava, Trnava, Trenčín, Košice, Prešov, Žilina, Banská Bystrica.

Najviac BONUSOV len u nás:
NOVINKA: GARANTUJEME zárobok 17€/hodina. Ak túto sumu nezarobíte, rozdiel vám doplatíme.
Využite časovo obmedzený BONUS 2000€!
A navyše registráciou nič neriskujete - všetky NÁKLADY na potrebné TAXI dokumenty vám PREPLATÍME.
Psychotesty môžete absolvovať u nášho psychológa ZDARMA

Výhody našej flotily:
- GARANTUJEME ZÁROBOK: min. 17€/hodina
- Pre nových taxikárov BONUS vo výške 2000€
- Preplatíme všetky nákladov na potrebné taxi dokumenty
- Pomôžeme s vybavením preukazu vodiča vozidla taxislužby
- Psychotesty u nás ZDARMA
- Interné flotilovské BONUSY a SÚŤAŽE
- Výhodný prenájom vozidiel po celom Slovensku
- Prenájom elektrických kolobežiek v Bratislave
- Výplata každý týždeň načas
- Multisport karta za zvýhodnených podmienok
- Účtovné poradenstvo
- Podpora flotily na telefóne
- Možnosť spolupráce: živnosť, s.r.o. , TPP

Od šoférov požadujeme:
- Jazdiť min. 12 hodín za týždeň
- Zodpovedný prístup
- preukazu vodiča vozidla taxislužby
- bezúhonnosť

Časy, kedy sa oplatí jazdiť viac:
U nás sa oplatí jazdiť vždy, lebo garantujeme minimálny zárobok. (17€/hodina)

Vstupný formulár pre uchádzačov o zamestnanie - BOLT TAXI:

Možnosť práce na firemnom aute, prenájom vozidiel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vodič , Taxi, Kuríer, Šofér , Logistika, Skladnik, Bolt

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Oficiálny WOLT a BOLT partner na SK / HU / CZ

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4473307  Dátum zverejnenia: 25.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac