Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič-ka/Šofér-ka/Kuriér-ka, nadštandartné platy: 2000 - 2500€, pracovať môžete v Bratislave alebo v Košiciach

Entrega s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 500 EUR/mesiacvstupné bonusy: - 100eur okamžite za prvých 100 vybavených objednávok - motivačné súťaže každý týždeň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

!!!! POMÔŽEME AJ UKRAJINCOM !!!!
Prosíme, aby ste nás kontaktovali primárne TELEFONICKY +421 903 617 403. Je to rýchlejšie pre Vás aj pre nás ako písať zbytočne e-mail a čakať na odpoveď. Ponúkame serióznu prácu pre všetkých, ktorí by si v týchto zlých časoch radi zarobili pekné peniaze 2000 - 2500 €. Jednoduchá práca, nič náročné, stačí mať vlastný telefón a auto alebo bicykel. V prípade, že auto nemáte, pridelíme Vám firemné za podmienky, že budete pracovať 50 hodín týždenne a viac. Pracovné zmeny si regulujete podľa seba, jazdíte a nepotrebujete ani poznať mesto – inteligentná aplikácia prepojená na mapy a GPS Vám pomôže so všetkým. Pracuje sa na pracovnú zmluvu, živnosť, spoločnosť sro, alebo na dohodu ako Vám vyhovuje. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky na tel. čísle +421 903 617 403.

Pracovať môžete v Bratislave, alebo v Košiciach.
Peniaze vyplácame na týždennej báze každý pondelok.
E-mailový kontakt pre prípad: [email protected].

Vstupný formulár pre uchádzača o zamestnanie: VODIČ/ŠOFÉR/KURIÉR-ka pre FOOD PANDA:

Prenájom áut, kolobežiek, skútrov, účtovné poradenstvo, podpora online 24/7

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vodič, Taxi, Kuriér, Šofér, Logistik

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Oficiálny BISTRO, WOLT a BOLT partner na SK / HU / CZ

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4473221  Dátum zverejnenia: 13.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac