Inšpektor kvality

Enterworks s. r. o.

Miesto práce
Mladá Boleslav, Česko
Termín nástupu
ihneď
Od 130 Kč/hod.- nástupný plat 130 Kč/h (100 Kč + 30 Kč pohyblivá zložka mzdy) - 5,00 - 6,20€/h - mzda 130 – 160 Kč/h podľa skúseností - bonus za 100% dochádzku do zamestnania (168hodín/mesiac) vo výške až 3 000 Kč mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- optická kontrola výrobných dielov
- 3- alebo 4-zmenná prevádzka
- práca vhodná pre mužov i ženy

Miesto výkonu práce: vo všetkých lokalitách rovnaké podmienky
- Mladá Boleslav alebo
- Kvasiny alebo
- Bor u Tachova

- ubytovanie zabezpečené a hradené spoločnosťou (0% dopláca zamestnanec)
- príspevok na stravu 55 Kč/deň
- príspevok na cestu domov (1x mesačne v plnej výške s dokladovanými cestovnými lístkami)

Nevyhnutnou súčasťou zaradenia do výberového procesu je pripojenie životopisu. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Enterworks CZ - sesterská spoločnosť v Českej republike, ktorá zabezpečuje sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zrak
- šikovnosť
- zručnosť
- jemná motorika
- logické myslenie
- pracovné návyky
- dodržiavanie pracovnej disciplíny

Sme mladá, dynamicky sa rozvíjajúca a expandujúca personálna agentúra so sídlom v Dunajskej Strede. Poskytujeme služby v oblasti dočasného pridelenia zamestnancov (personálny leasing) najmä v oblasti automobilového priemyslu, ale aj v iných odvetviach.
Našim hlavným cieľom je zabezpečiť klientom motivovaný, kvalifikovaný a spokojný personál v správnom čase na správne miesto a zároveň budovať dlhodobo úspešnú spoluprácu s našimi zamestnancami a obchodnými partnermi.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4063348  Dátum zverejnenia: 16.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 130 Kč/hod.