Zdravotná sestra/zdravotný brat v ORL ambulancii

ENT Mediklinik, s. r. o.

Miesto práce
Jiřího Wolkera 466/14, Poprad
Termín nástupu
05/2024 – 06/2024, podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacČistá mzda 1200 € + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám zdravotnú sestru/zdravotného brata do novo zriadenej ORL ambulancie v Poprade.

Vyžadovaná je klinická prax v chirurgických odboroch.

Certifikovaný kurz v audiometrii je výhodou, nie podmienkou.

​Vašou úlohou bude:
​• poskytovať komplexnú a špecializovanú zdravotnú starostlivosť pacientom v rozsahu získaných vedomostí a zručností;
​• pripravovať pacientov na vyšetrovacie a liečebné výkony, vrátane prípravy inštrumentov a zdravotníckych pomôcok;
​• vykonávať audiometrické a tympanometrické vyšetrenia;
​• odoberať biologický materiál na základné a špeciálne vyšetrenia;
​• asistovať pri odborných lekárskych zákrokoch a vyšetreniach;
​• viesť zdravotnú dokumentáciu a ďalšiu dokumentáciu vyplývajúcu z platných právnych predpisov;
• pracovať s medicínskym PC softwarom (zaškolíme na software používaný v našej ambulancii),
​• denne kontrolovať správnosť údajov v programe podľa pacientov ošetrených v ambulancii;
​• vykazovať výkony pre zdravotné poisťovne;
​• pravidelne kontrolovať a doplňovať zásoby zdravotníckeho materiálu a pomôcok;
​• objednávať pacientov a telefonicky komunikovať;
​• pohotovo reagovať na všetky vzniknuté situácie v ORL ambulancii.

Nástup 05/2024 – 06/2024, podľa dohody.

• stabilné zamestnanie

• príjemné pracovné prostredie

• ústretový zamestnávateľ

• zaškolenie a profesionálne vedenie odborníkom vo svojom odbore s 30 rokmi praxe

• možná dohoda na prípadných ďalších bonusoch

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, neváhajte nám zaslať motivačný list a stručný životopis. Ozveme sa Vám a dohodneme si osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra/zdravotný brat

Prax na pozícii/v oblasti

sestra/brat v chirurgickom odbore

Počet rokov praxe

5

• nadšenie pre prácu v súkromnej ambulancii v pohodovej atmosfére

• bezúhonnosť

• komunikatívnosť

• príjemné vystupovanie a propacientský prístup

• komunikačné a organizačné schopnosti

• pracovitosť

• flexibilita

• ochota

• snaha učiť sa

• vždy dobrá nálada

ORL ambulancia je privátna ambulancia v Poprade vedená MUDr. Jánom Sopkom.
ID: 4787588  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac