Logo ENSTRA a.s.

Samostatný účtovník

ENSTRA a.s.

Miesto práce
Viedenská cesta 5, Petržalka
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacVýška odmeny je stanovená pre spoluprácu v rámci SZČO a závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá počas výberového konania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného kolegu, ktorý doplní náš účtovný tím
- Komplexné vedenie podvojného účtovníctva pre zverené spoločnosti v rámci holdingu
- Pripravovanie účtovných výkazov, účtovných závierok, zúčtovaní a daňových priznaní pre zverené spoločnosti
- Posudzovanie zmlúv, faktúr z daňového a účtovného hľadiska
- Zodpovednosť za správne zaúčtovanie položiek.
- Vypracovávanie pravidelných mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok
- Komunikovanie s kontrolnými, daňovými úradmi, audítormi a ostatnými inštitúciami
- Sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo.
- Inventarizácia záväzkov, pohľadávok, majetku
- Vedenie skladového a majetkového účtovníctva.
- Vypracovávanie daňových priznaní DPH.
- Komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- Riešenie ďalších ad hoc zadaní podľa požiadaviek nadriadeného

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Precíznosť - Pokročilý
Samostatnosť - Expert
OMEGA - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

3

  • ​flexibilný pracovný čas
  • MultiSport karta s príspevkom spoločnosti
  • parkovacie miesto
  • priateľské pracovné prostredie v menšom kolektíve
  • zázemie stabilnej slovenskej a perspektívnej spoločnosti
  • možnosť osobnostného a profesného rastu

Dodávateľ elektrickej energie

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrícia Mikušová
E-mail: poslať životopis
ID: 4795870  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac