Logo Enseco, a.s.

Mzdový účtovník

Enseco, a.s.

Miesto práce
Mochovce, Kalná nad Hronom
Termín nástupu
01.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacVariabilná odmena 30%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy
  • Prihlasovanie, odhlasovanie zamestnancov, ohlasovanie zmien, prerušenie, vylúčenie zamestnancov do sociálnej poisťovne, zdravotnej poisťovne
  • Sledovanie a evidencia práceneschopnosti zamestnancov
  • Príprava a zasielanie výkazov do sociálnej poisťovne, zdravotných poisťovní a komunikácia s nimi
  • Sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti
  • Príprava mesačných mzdových uzávierok a reportov
  • Vedenie údajov o absencii zamestnancov (dovolenky, práceneschopnosť, OČR, náhradné voľno, prekážky v práci)
  • Účtovanie finančných príspevkov na stravu a miezd
  • Evidencia a spracovanie zrážok zo mzdy (exekúcie a pod.)
  • Vyúčtovanie služobnej cesty
  • Sledovanie čerpania sociálneho fondu a uplatňovanie nárokov zamestnancov
  • Uplatňovanie a evidencia nároku na rekreačný príspevok zamestnancov
  • Vypracovávanie a aktualizácia interných smerníc, metodických pokynov, oznámení, rozhodnutí ohľadne miezd, cestovných náhrad, stravného, rekreačného príspevku a aplikácia  platných legislatívnych požiadaviek
  • Spracovanie štatistických výkazov v súvislosti so mzdami a personalistikou
  • Ostatné čiastkové úlohy súvisiace s mzdovou/ekonomickou agendou nariadené priamym nadriadeným

  • Stravné dotované zamestnávateľom, zamestnanec si platí 0,72 EUR/obed
  • Flexibilný pracovný čas (pevný čas 08:00 – 14:00)
  • Príspevok zo sociálneho fondu na kultúrne a športové podujatia
  • Príspevok zo sociálneho fondu pri pracovných a životných výročiach a pri narodení dieťaťa
  • Príspevok zo sociálneho fondu v mimoriadnych životných situáciách (dlhodobá PN)
  • Podporujeme osobný aj profesijný rozvoj (rôzne školenia, konferencie, interné vzdelávanie)

Uvedená suma je minimálna nástupná mzda. Finálna mzda je závislá od skúseností kandidáta a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Compeko - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálna 5 ročná skúsenosť

  • Vysoká odolnosť voči stresu
  • Analytické myslenie
  • Logické uvažovanie
  • Znalosť mzdového softvéru Compeko – výhodou
  • Znalosť daňových zákonov a platnej legislatívy

Spoločnost ENSECO, a.s. je stabilným a konkurencieschopným dodávateľom inžinierskych služieb v oblasti energetiky, najmä jadrovej energetiky. Zaoberáme sa realizáciou komplexných technologických riešení od spracovania projektu až po uvedenie do prevádzky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR generalista
Tel.: +421911242358
E-mail: poslať životopis
ID: 4795380  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac