Riaditeľ(ka) súkromnej materskej školy

ENPORA s.r.o

Miesto práce
Vendelína Javorku 29, Žilina
Termín nástupu
dohodou
900 EUR /funkčný plat bude stanovený podľa dosiahnutého vzdelania a dĺžky praxe/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Povinnosti podľa zákona č. 596/2003 o štátnej správe v školstve a školskej samospráve, zákona č. 245/2008 (školský zákon), zákona č. 317/2009 o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch. Povinnosť riadiť koordinovať a kontrolovať prevádzku v zmysle vyhlášky MSSR v platnom znení. Riadiť plynulosť poskytovania vzdelávania a zodpovednosť za odbornú úroveň vzdelávania. Koordinovať zvyšovanie odbornej spôsobilosti zamestnancov. Vypracovať programy výchovno-vzdelávacej činnosti . Zabezpečiť a kontrolovať dodržiavanie zásad BOZP.

Zoznam požadovaných dokladov od záujemcov o pracovnú pozíciu:
• štruktúrovaný životopis
• motivačný list
• písomný súhlas na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Zoznam požadovaných dokladov od úspešného uchádzača:

• overené kópie dokladu o dosiahnutom požadovanom vzdelaní
• overená kópia dokladu o absolvovaní 1. atestácie
• kópie dokladov o absolvovanom ďalšom vzdelávaní
• potvrdenie o dĺžke pedagogickej praxe
• výpis z registra trestov (nie starší ako 3 mesiace)
• lekárske potvrdenie o telesnej a duševnej spôsobilosti pre výkon činnosti učiteľa
a vedúceho pedagogického zamestnanca
• návrh koncepcie rozvoja MŠ v písomnej forme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
.NET - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• kvalifikačné predpoklady pre výkon pedagogickej činnosti v zmysle § 7 ods. 2 písmena b) Zák. č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov, t.j. požadovaným stupňom vzdelania pre učiteľa materskej školy, vychovávateľa a pedagogického asistenta je aj vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa alebo úplné stredné odborné vzdelanie
• vykonanie 1. atestácie v zmysle zákona č. 317/2009 o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov
• bezúhonnosť
• osobnostné a morálne predpoklady
• zdravotná spôsobilosť
• ovládanie štátneho jazyka
• najmenej 5 rokov pedagogickej praxe
• znalosť legislatívy súvisiacej s výkonom činnosti zariadenia
• orientácia v problematike predprimárneho vzdelávania
• znalosť práce PC (Word, Excel, internet)
• vítané sú skúsenosti v oblasti riadenia materskej školy
• znalosť všeobecne záväzných právnych predpisov pre oblasť školstva
• znalosť pracovnoprávnych predpisov
• osobnostné a morálne predpoklady /riadiace, komunikačné, organizačné schopnosti/
• flexibilita
• spoľahlivosť

Súkromná materská škola zaradená do siete škôl a školských zariadení od 1.9.2007

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3612185  Dátum zverejnenia: 1.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR /funkčný plat bude stanovený podľa dosiahnutého vzdelania a dĺžky praxe/