Reagujte bez životopisu

Hľadáme šikovných pracovníkov do výroby transformátorových komponentov

ENPAY TRANSFORMER COMPONENTS, s.r.o.

Miesto práce
Enpay, Zajačia dolina, Krškany-Zajačia dolina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 140 EUR/mesiacnástupná mzda od 866€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zručných pracovníkov na pozície vo výrobe:
- operátor strihacích strojov
- operátor navíjacích strojov
- skladanie a kompletizácia

- Práca podľa výkresovej dokumentácie a podľa pracovných pokynov
- Používanie meradiel, ručného náradia
- Dodržiavanie určených technologických a pracovných postupov
- Dodržiavanie bezpečnostných opatrení
- Práca s bremenami
- Práca na 2 zmeny

Mesačná hrubá mzda od 1 140€ je tvorená:
-základnou hrubou mzdou 866€
+Osobné ohodnotenie až do výšky 20% z HM
+Dochádzkový bonus 100€
+Príplatok na cestovné podľa km 20€-100€

Ďalšie príspevky/benefity:
Príspevok na stravu nad rámec zákona - zamestnanec si hradí 0,60€
Príplatok za nadčas nad rámec zákona (príplatok až do výšky 100€)
Príspevok na rehabilitáciu
Zaujímavé platové príplatky
Sociálny program
13. a 14. plat
Školenia
Odmena pri pracovnom jubileu 5, 10, 15 odpracovaných rokov
Odmena 100€ pri uzavretí manželstva a narodení dieťaťa
Pitný režim
Práca v renomovanej a stabilnej zahraničnej spoločnosti
Možnosť dlhodobej spolupráce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Technické myslenie
- Znalosť čítania výkresovej dokumentácie výhodou
- Rýchle, konštruktívne riešenie problémov
- Samostatnosť, spoľahlivosť, schopnosť rozhodovania
- Lojalita a spoľahlivosť
- Pozitívny prístup k práci

Spoločnosť ENPAY je významným dodávateľom transformátorových komponentov na trhu. Závod na Slovensku sa venuje výrobe magnetických jadier a oceľových častí, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou kompletného transformátorového jadra a taktiež výrobe reaktorových jadier a vinutých jadier rôzneho typu.
V neposlednom rade je ENPAY významný dodávateľ tienidiel, ktoré sú využívané vo výkonových transformátoroch.
Ako dlhoročný výrobca magnetických častí, ktorý takmer 100 % svojej výroby exportuje na zahraničné trhy, je ENPAY partnerom globálnych spoločností ako Hitachi-ABB, SGB-Smit, Siemens, Ritz International alebo Schneider Electric.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Nikola Siekelová
Tel.: +421947961816
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4740875  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 140 EUR/mesiac