HR administrátor

ENPAY TRANSFORMER COMPONENTS, s.r.o.

Miesto práce
Krškany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiaczávisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie personálnych a mzdových údajov zamestnancov
- spracovanie PN, OČR, ELDP,
- zabezpečenie evidencie lekárskych prehliadok
- realizácia vzdelávacích aktivít, spracovanie a evidencia tréningových podkladov
- podpora ohľadne poradenských služieb zákonníka práce a dochádzkových údajov
- nábor a výber zamestnancov na výrobné pracovné pozície (v prípade potreby spolupráca s personálnymi agentúrami)

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Podpora vzdelávania a adaptačných programov
Flexibilný pracovný čas
Pracovný čas 7,5 h
Cestovný príplatok
Sociálne benefity
Ročné odmeny
Dobrý kolektív

S rešpektom voči všetkým záujemcom o pracovnú pozíciu, uprednostnení budú kandidáti z výrobných firiem :
- so skúsenosťami a znalosťami HR problematiky výrobnej firmy
- proaktívnym prístupom v riešení problémov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personalistika, Ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax min 1 rok vo výrobnej spoločnosti
Dynamická osobnosť s dobrými komunikačnými schopnosťami
Znalosť a skúsenosti z oblasti riešenia personálnych problémov vo výrobe. Odpovedáme iba vybraným uchádzačom.

Spoločnosť ENPAY je významným dodávateľom transformátorových komponentov na trhu. Závod na Slovensku sa venuje výrobe magnetických jadier a oceľových častí, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou kompletného transformátorového jadra a taktiež výrobe reaktorových jadier a vinutých jadier rôzneho typu.
V neposlednom rade je ENPAY významný dodávateľ tienidiel, ktoré sú využívané vo výkonových transformátoroch.
Ako dlhoročný výrobca magnetických častí, ktorý takmer 100 % svojej výroby exportuje na zahraničné trhy, je ENPAY partnerom globálnych spoločností ako Hitachi-ABB, SGB-Smit, Siemens, Ritz International alebo Schneider Electric.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4124203  Dátum zverejnenia: 23.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac