Pracovník vo výrobe transformátorových komponentov

ENPAY TRANSFORMER COMPONENTS, s.r.o.

Miesto práce
Krškany
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min. 620 € ( základná zložka mzdy, výška základnej zložky mzdy sa odvíja od skúseností kandidáta) + dochádzkový bonus + osobné ohodnotenie + cestovný príplatok podľa zaradenia do jednotlivej kategórie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba izolačných dielcov z transformátorovej lepenky, z dreva a z iných materiálov pre transformátorové komponenty - finalizácia výrobkov (obsluha ručného elektrického náradia - hoblíka, brúsky, píly).
Práca podľa výkresovej dokumentácie alebo podľa pracovných pokynov.
Dodržiavanie určených technologických a pracovných postupov.
Udržiavanie poriadku na pracovisku
Dodržiavanie pravidiel BOZP na pracovisku.
Práca v 3-zmennej prevádzke
Používanie meradiel, ručného náradia

Práca v stabilnej spoločnosti so zahraničnou účasťou
Možnosť ďalšieho odborného rastu
Zaujímavé platové podmienky
Sociálny program

Vyhovujúcich kandidátov budeme kontaktovať ohľadom osobného pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.6.2018 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

, technické, elektrotechnické, strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

prax vo výrobe je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
precíznosť a presnosť
zodpovedný prístup k práci
schopnosť pracovať v tíme
práca s ručným náradím
schopnosť aktívne pristupovať k zmenám a učiť sa nové veci
odolnosť voči stresu a konštruktívny prístup k riešeniu problémov
znalosť a čítanie výkresovej dokumentácie je výhodou

ENPAY TRANSFORMER COMPONENTS, s.r.o. je výrobcom rôznych komponentov do transformátorov - výroba magnetických obvodov do transformátorov, výroba izolačných komponentov. Takmer 100 % produkcie sa vyváža do zahraničia. Odberateľmi sú významné nadnárodné spoločnosti ako napr. Siemens, ABB, Ritz Instruments, GE, Schneider.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Krškany 38
934 01 Levice

Kontakt

ID: 3392472   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 620 € ( základná zložka mzdy, výška základnej zložky mzdy sa odvíja od skúseností kandidáta) + dochádzkový bonus + osobné ohodnotenie + cestovný príplatok podľa zaradenia do jednotlivej kategórie