Pracovník vo výrobe transformátorových komponentov

ENPAY TRANSFORMER COMPONENTS, s.r.o.

Miesto práce
Enpay, Zajačia dolina, Krškany-Zajačia dolina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
762 - 1 000 EUR/mesiacv závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme partnera do tímu, ktorého úlohou bude:

- Práca podľa výkresovej dokumentácie, alebo podľa pracovných pokynov
- Dodržiavanie určených technologických a pracovných postupov
- Používanie meradiel, ručného náradia
- Dodržiavanie bezpečnostných opatrení
- Práca s bremenami
- Práca na 2 zmeny

Dochádzkový bonus
Cestovný príplatok od 20 do 100 eur v závislosti od km
Osobné prémie do 20%
Zaujímavé platové podmienky
Výročné odmeny
Odmeny pri svadbe a narodení dieťaťa
Sociálny program
Práca v renomovanej a stabilnej zahraničnej spoločnosti
Možnosť dlhodobej spolupráce

Hľadáš zamestnanie a nevieš sa rozhodnúť, kam zašleš svoj životopis?
Dovoľ nám vysvetliť, prečo sa rozhodnúť pracovať u nás!

• Stabilita - Na Slovensku pôsobíme od roku 2005, pohybujeme v elektrotechnickom priemysle, a prípadné krízy na nás nemajú výrazný vplyv.
• Štruktúra - máme 380 zamestnancov, takže fungujeme ako väčšia rodina a určite pre nás nebudeš jedným z davu.
• Svetovosť - pre zákazníkov vytvárame unikátne riešenia, ktoré oceňujú klienti na celom svete. Neustále vracajúci zákazníci nám vytvárajú dobré referencie, ktoré nás posúvajú vpred.
• Dostupnosť - si unavený večným státím v zápche v smere do centra ? Naša výhodná poloha Ti umožní uniknúť z najfrekventovanejších dopravných uzlov a navyše ti bude poskytnutý cestovný príplatok.

Máš teda chuť stať sa našim kolegom? Vyber si niektorú z inzerovaných pozícií, zašli nám životopis a my Ti poskytneme bližšie informácie.

Tešíme sa na Teba!
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Technické myslenie
- Rýchle, konštruktívne riešenie problémov
- Lojalita a spoľahlivosť
- Pozitívny prístup k práci
- Samostatnosť, spoľahlivosť, schopnosť rozhodovania
- Znalosť čítania výkresov

Spoločnosť ENPAY je významným dodávateľom transformátorových komponentov na trhu. Závod na Slovensku sa venuje výrobe magnetických jadier a oceľových častí, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou kompletného transformátorového jadra a taktiež výrobe reaktorových jadier a vinutých jadier rôzneho typu.
V neposlednom rade je ENPAY významný dodávateľ tienidiel, ktoré sú využívané vo výkonových transformátoroch.
Ako dlhoročný výrobca magnetických častí, ktorý takmer 100 % svojej výroby exportuje na zahraničné trhy, je ENPAY partnerom globálnych spoločností ako Hitachi-ABB, SGB-Smit, Siemens, Ritz International alebo Schneider Electric.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2133329  Dátum zverejnenia: 26.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 762 EUR/mesiac