Obsluha obrábacích strojov

ENPAY TRANSFORMER COMPONENTS, s.r.o.

Miesto práce
Enpay, Zajačia dolina, Krškany-Zajačia dolina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
739 - 980 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha klasických obrábacích strojov (sústruh, fréza, píla, vŕtačka) - podľa praxe a zaškolenia.
- Práca na strojoch podľa technickej výkresovej dokumentácie.
- Práca s ručným elektrickým náradím - "karbobrúska", vŕtačka atď...
- Dodržiavanie určených pracovných postupov.
- Dodržiavanie bezpečnostných opatrení.
- Udržiavanie poriadku na pracovisku.

Dochádzkový bonus
Cestovný príplatok
Osobné prémie do 20%
Zaujímavé platové podmienky
Výročné odmeny
Odmeny pri svadbe a narodení dieťaťa
Sociálny program
Práca v renomovanej a stabilnej zahraničnej spoločnosti
Možnosť dlhodobej spolupráce

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti.
Vzhľadom na množstvo záujemcov budeme odpovedať len vybraným uchádzačom a pozveme ich na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Samostatnosť, spoľahlivosť, schopnosť rozhodovania
Znalosť čítania výkresovej dokumentácie
Rýchle,konštruktívne riešenie problémov
Ochota pracovať na 3 zmeny
Pozitívny prístup k práci
Základy strojárskej metrológie

Spoločnosť ENPAY je významným dodávateľom transformátorových komponentov na trhu. Závod na Slovensku sa venuje výrobe magnetických jadier a oceľových častí nazývaných príruby, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou kompletného jadra. K tejto divízii patrí tiež výroba reaktorových jadier, nazývaných aj ako koláče. Druhou divíziou spoločnosti ENPAY na Slovensku sú tiež vinuté jadrá rôzneho typu, napr. C-jadrá, delené jadrá či toroidné.
V neposlednom rade je ENPAY významný dodávateľ tienidiel, ktoré sú využívané vo výkonových transformátoroch.
Ako dlhoročný výrobca magnetických častí, ktorý takmer 100 % svojej výroby exportuje na zahraničné trhy je ENPAY partnerom globálnych spoločností ako Hitachi-ABB, SGB-Smit, Siemens, Ritz International alebo Schneider Electric.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Krškany 38
93401 Levice

Kontakt

ID: 1806245  Dátum zverejnenia: 20.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac