Reagujte bez životopisu

Kosmetička (laserová epilácia)

Ennmax s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
1.06.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nového epilačného štúdia hľadáme ženu na pozíciu kosmetičky (laserová epilácia).

Osobnostné predpoklady: príjemný vzhľad, kultúrne spoločenské vystupovanie, zodpovednosť, poriadkumilovnosť, upravenosť, schopnosť komunikovať s ľuďmi.

Požadované vzdelanie: stredné alebo vyššie vzdelanie v príslušnom odbore, alebo osvedčenie o čiastočnej kvalifikácii alebo osvedčenie o úplnej kvalifikácii podľa zákona č. 568/2009 Z. z. o celoživotnom vzdelávaní

Ponúkame bezplatné kurzy, prácu s najmodernejším vybavením.

Povinnosti:
Udržiavať čistotu, byť zásadový, precízny, spoľahlivý, zvládať stres, byť zodpovedný, sústrediť sa na zákazníka, mať chuť pracovať (pracovitosť).

Ponúkame stabilný prijem na TPP, dohodnutý plat + %.
Rozsah práce: dohaduje sa na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

internet, Instagram, Facebook - Základy

Počet rokov praxe

1

Laserová epilácia. Kupa, predaj, kozmeticke stroje.
ID: 4070234  Dátum zverejnenia: 29.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac