Technik výroby

ENLIT spol. s r.o.

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+ osobné hodnotenie, výkonnostný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Tvorba a kontrola správnosti schém zapojenia
• Kontrola dodržiavania schém zapájania pri montáži
• Kontrola správnosti navrhnutých elektronických komponentov
• Vychystávanie elektronických komponentov pre montáž
• Výpočet potrebných parametrov driverov
• Nastavovanie driverov
• Korekcie materiálu v podnikovom informačnom systéme
• Voľba vhodných alternatívnych elektronických komponentov pre svietidlá
• Kontrolovanie dodržiavania technologických postupov a normatívnych požiadaviek
• Navrhovanie, optimalizácia a zlepšovanie technologických procesov výroby
• Komunikovanie a spolupráca s ostatnými oddeleniami pri plnení výrobných plánov
• Spolupráca pri riešení reklamácií a prijímaní nápravných opatrení
• Správa a údržba elektrických spotrebičov a zariadení
• Výstupná kontrola elektrických parametrov svietidiel
• Správa a archivácia výsledkov z testovacích meraní
• Montáž komponentov svietidiel
• Kompletácia svietidiel
• Zabezpečovanie poriadku na pracovisku

• Jednozmenná prevádzka

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Iniciatíva, ochota a schopnosť prevziať zodpovednosť
• Samostatnosť, precíznosť, presnosť, schopnosť robiť rozhodnutia
• Dobré komunikačné zručnosti
• Schopnosť sebaorganizácie
• Orientácia na výsledky
• Ochota vzdelávať sa

ENLIT spol. s r.o. sa orientuje na vývoj a výrobu interiérových svietidiel. Zároveň poskytuje komplexné riešenia súvisiace s návrhom a realizáciou umelého osvetlenia. Výrobky, riešenia a služby spoločnosti sú určené pre náročných investorov, ambicióznych architektov ako aj pre individuálnych koncových užívateľov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4333993  Dátum zverejnenia: 23.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac